logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Turkey

Tuğçe Kandemir Trabzon'u salladı... Trabzonsporlu futbolcular Denizli maçı öncesi coştu!

Sesi ve kendine has yorumunun yanı sıra sempatik kişiliğiyle kısa sürede hayran kitlesini artıran Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Tuğçe Kandemir, Trabzon’da KTÜ AKM'de  sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.
Bu benim öyküm adlı şarkısıyla tıklanma rekorları kırıp, müzikseverlerin beğenisini kazanan Tuğçe Kandemir, seslendirdiği duygu yüklü şarkılarıyla Trabzonlu sevenlerinin duygularına tercüman oldu.

 
 Gülü soldurmam, yanlış ve yağmur gibi birbirinden güzel eserleriyle sevenlerinin gönlünde yer edinen Tuğçe Kandemir, Türkiye’nin en çok dinlenen ismi olmayı başardı.  

Öte yandan Kandemir’i dinlemeye Trabzonsporlu futbolculardan Abdülkadir Parmak, Yusuf Sarı, Uğurcan Çakır, Abdurrahim Dursun,Taha Tunç, Hakan Yeşil  ve Arda Akbulut katıldı..

Kandemir’in şarkılarıyla hem hüzünlenen hem de coşan Bordo Mavili futbolcular kritik Denizlispor maçı öncesi stres attı.

Themes
ICO