Turkey

Ünlü isimlerden şiddet gören Deniz Bulutsuz'a destek mesajları

Oyuncu Berrak Tüzünataç, Ozan Güven tarafından darp edildiği iddiasıyla savcılığa başvuran Deniz Bulutsuz hakkında, "Kalbim parçalandı, yalnız değilsin" mesajını paylaştı. Şarkıcı Sıla ise "Ben faili tanıyorum. Koşulsuz şartsız yanındayım" diyerek Bulutsuz'a destek oldu.

Berrak Tüzünataç, Deniz Bulut'un yalnız olmadığını belirterek, şöyle dedi: "Fotoğrafını gördüm Deniz, kalbim parçalandı. Ne yaşanmış olursa olsun, şiddeti aklayamaz - şiddetin bir bahanesi olamaz. Sana ve varlığına saldırılan her kadına, her zaman elimden geldiğince yalnız olmadığını hatırlatmaya çalışacağım. Yalnız değilsin, yalnız değiliz."

Daha önce Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran Sıla da konuya sessiz kalmadı. Sıla, "Ben faili tanıyorum. Koşulsuz şartsız yanındayım. #DenizBulutsuz #KadinaSiddeteHayir" tweet'ini attı.

Kaan Sekban ve Gözde Mutluer de konuyla ilgili sosyal medya paylaşımı yapan isimler arasındaydı...

Hadise Ozan Güven'e sert çıktı! 'Eziksiniz...' Ünlü şarkıcı açıklamasında "Bu tarz erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz. Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz ama ne olursa olsun kadına el kaldıramazsın" dedi.


 

Football news:

Valencia presented three uniforms for the 2020/21 season
Ter Stegen agreed to sign a 5-year contract with Barca
Bale was not included in real's bid for the match with Manchester City in the Champions League
Arsenal have offered Willian a 3-year contract
Aurier agreed to move to Milan. Tottenham want 20 million euros for a defender
Can-Casillas: One of the greatest is leaving the stage. You have always been an example, my friend!
Atletico President: Simeone is great. He constantly brings victories and titles