Turkey

Yapı Kredi'nin teknolojileri dünya çapında tescillendi

İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi, salgın sürecinde sağladığı müşteri odaklı çözümlerle dünyanın en saygın ödül organizasyonlarından biri olan International Stevie tarafından 7 altın, 5 gümüş, 7 bronz olmak üzere toplamda 19 ödüle layık görüldü.

Yapı Kredi açıklamasında görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, pandemi döneminde dijital bankacılık alanında uluslararası arenada aldıkları ödüllerle Türkiye'nin dijital bankası unvanlarını daha da güçlendirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Yenilikçi ruhumuzla, bankacılığın her alanında sınırları kaldıran deneyimlere imza atıyoruz. Zamanın önümüze getirdiği farklı ihtiyaçlara, zamanın ötesinde çözümler üretiyoruz. Son olarak dünyanın en saygın iş dünyası ödül organizasyonlarından biri olan Stevie International Awards'ta elde ettiğimiz büyük başarı, bu alandaki çalışmalarımızı taçlandırmış oldu.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına geliştirdiğimiz teknolojilerimiz dünya çapında da tescillendi. Bundan sonra da her zaman olduğu gibi var gücümüzle çalışmaya, hayata geçirdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin önündeki sınırları kaldırmaya devam edeceğiz."

Banka Stevie Ödülleri'nde, Yapı Kredi Mobil ile "En İyi Kullanıcı Deneyimi", "İşletme ve Kurum", IBAN Okuma ve Hikayeler ile iki kere "Deneysel & Yenilik", Video Bankacılık ile "Entegre Mobil Deneyimi" ve "Ödeme Çözümleri" kategorilerinde Altın Stevie elde etti. Kovid-19 salgını sürecinde Yapı Kredi Mobil üzerinden sunulan temassız nakit çekim ve ödeme sistemleri ise "En Değerli Ürün" kategorisinde Gümüş Stevie'ye layık görüldü. Ayrıca Yapı Kredi Mobil, Mobil Onay ile "Entegre Mobil Deneyimi" kategorisinde de Gümüş Stevie elde ederken "Finansal Hizmetler ve Bankacılık" ve Mobil Onay ile "En İyi Finansal Hizmetler" kategorilerinde Bronz Stevie'nin sahibi oldu. Akıllı Alışveriş Arkadaşı World Mobil ise "Pazarlama Uygulaması" kategorisinde Gümüş Stevie'ye layık görüldü.

Öte yandan Yapı Kredi, Master Chatbot ile "Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi Çözümleri" kategorisinde, Kart Takibi özelliği ile "En İyi Tüketici Hizmetleri" kategorisinde ve Video Bankacılık ile "Kimlik Doğrulama ve Erişim Güvenliği" kategorisinde Bronz Stevie elde etti.

Yapıkredi.com.tr ise "En İyi Anasayfa" ile Altın Stevie, "Bankacılık" ve "En İyi Kullanıcı Arayüzü" alanlarında ise Gümüş Stevie ödüllerinin sahibi olurken "Finansal Hizmetler" ve "En İyi Kullanıcı Deneyimi" kategorilerinde Bronz Stevie kazandı.

Football news:

Eric ten hag: Liverpool is the best team in the world. But the game with Aston Villa showed that they are not perfect
Wenger on Ozil: Creative players need to be Supported. Mesut - outstanding player, champion
Nyom wouldn't jump on Suarez or Ramos like he did on Fati. Ex-Alaves player ELA about Getafe defender
Romero found out about the exclusion from the application for the Premier League through social networks. Manchester United did not notify him
Chiellini was injured in the match against Dynamo Kyiv
Lawyer of the beaten judge: such testimony is unlikely to help Shirokov. Danchenkov's reputation is beyond suspicion
Manchester United have excluded Romero and Jones from the Premier League bid