Ukraine

24 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

Іменам і прізвищам завжди надавалося велике значення. Формування характеру, а також долю людини визначає суть або значення його імені і прізвища, що підтверджується дослідженнями вчених і психологів. Цей факт був відомий людям з найдавніших часів, коли імена (наприклад, біблійні імена), прізвиська і прізвища давалися в залежності від умінь і талантів людини, а вже потім - хлопчиків і дівчат називали певним чином з метою вплинути на їхній характер і долю.

Лев

Ім'я Лев має грецьке походження і перекладається, що зовсім не дивно, "лев" або "цар звірів". У Стародавній Греції це ім'я звучало як Лео.

Ім'я Лев - сильне, сміливе і неймовірно красиве. Чоловік, що володіє цим ім'ям, має твердий характер, він відрізняється рішучістю, силою волі і тактом.

У дитинстві Лев - це спокійний і навіть трохи флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання його будуть безутішними. У середовищі своїх однолітків не задирає, але здачі дати може кожному. Любить купатися, ходити в ліс.

Для цієї дитини важливо бути другом, він готовий прийти на виручку і підставити своє плече у важку хвилину. Але не варто думати, що Лев добродушний і спокійний завжди, - якщо хтось перейде йому дорогу, то він стає мстивим і невгамовним.

Лев гостро відчуває несправедливість і готовий з нею боротися.

Наполегливо домагається поставленої мети. У характері переважають доброта й щиросердність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу дітям, хворим. Має терпимість і гнучкість, уміє відмовитися від бажаного.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальним відносинам. У відносинах із близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Пилип (Філіп)

Ім’я Пилип в перекладі з грецької мови означає "той, хто любить коней". У Стародавній Греції кінь був одним з головних символів благородної людини.

Характер Пилипа також важко стримати, як і розігнати коней. У нього настрій може змінюватися кілька разів на дню. Його вчинки підпорядковані емоціям. У дитинстві це примхлива, неслухняна дитина, яка домагається свого від батьків сльозами. Пилип може перетвориться на розпещеного егоїста.

Подорослішавши, Пилип навчиться керувати собою. Він самозакоханий і стежить за тим, як до нього ставляться люди. Пилип зазвичай ховає свої образи. Його недоліками є нестача терплячості і твердості.

Пилипу подобається бути в центрі уваги. Він дуже честолюбний і буде намагатися знайти таку професію, яка дозволяла б йому відчути себе важливою персоною. Якщо Пилип відчує свою перевагу, то з задоволенням буде давати поради і повчати.

У родині Пилипа його родичам дуже нелегко. Адже вдома він не стримує себе і свої емоції. У шлюб Пилип вступає якомога пізніше з двох причин. По-перше, кар’єра для нього має першорядне значення. По-друге, дуже вже важко знайти таку жінку, яка змогла б бути такою ж терплячою і чуйною, якою була мати Пилипа.

Football news:

Holand and Jan will not play Lazio due to muscle injuries
Van Persie about meeting Maradona: he kissed my left foot and said it was the same as his
Bale doesn't need to prove anything. His presence inspires the Tottenham players. Davis on the midfielder
Pochettino and Raul can replace Zidane at Real Madrid. The club does not want to dismiss the Frenchman yet
Stefano Pioli: Milan need to take the Celtic game seriously. They always play well
Atalanta captain Gomez did not follow Gasperini's instructions in the match against Midtjylland. He was replaced at half-time
We have a big battle ahead of us. Conor and Sergio Ramos agreed to a fight