Ukraine

6 тисяч дітей з особливими потребами пішли до дитячих садків

6 тисяч дітей з особливими потребами пішли до дитячих садків
Діти з особливими потребами пішли в дитячий садок. Фото:pinterest

З початку навчального року 6 тисяч дітей з особливими потребами пішли в дитячий садок. Для них створили інклюзивні групи та за державні кошти закупили необхідні засоби для навчання .
Кількість груп, які розпочали працювати за планом розвитку дітей, – 3598, що на 641 групу більше, ніж працювало у серпні.
Про такі зміни в статистиці повідомила пресслужба МОН.
Для зручної роботи в інклюзивних групах кількість дітей з особливими освітніми потребами має становити не більше трьох осіб, корекційно-розвиткові послуги надають як індивідуально, так і в групі.
Діти навчаються разом зі своїми однолітками. За рахунок державної субвенції їм забезпечують додаткові корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні заняття, у тому числі індивідуальні заняття з логопедом, психологом чи іншими потрібними фахівцями.


МОН нагадує, що батьки можуть звернутися до інклюзивно-ресурсних центрів через їх офіційний портал , якщо відчувають занепокоєння щодо розвитку їхньої дитини.

Послуги інклюзивно-ресурсного центру для батьків безкоштовні та повністю фінансує держава.

Міністерство освіти і науки розробило інструкцію навчальної програми для дітей з особливими освітніми потребами у період карантинних обмежень.

У разі перебування навчального закладу в червоній зоні, діти з особливими потребами, мають бути переведені на дистанційне навчання. Водночас під час проведення таких занять слід детально врахувати можливості і потреби, такого учня. Його спроможність отримувати потрібну інформацію та спеціальне технічне обладнання.

Зараз ви читаєте новину «6 тисяч дітей з особливими потребами пішли до дитячих садків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Rivaldo: I'm not sure about Barcelona's chances of winning the Champions League
Toni Kroos: there was always a party at Bayern after away games in the Champions League. It was annoying
Solskjaer about the Champions League: We beat one of the best teams in Europe. So why not aim for the final?
Ronaldo posted a video of himself running around in a Juve uniform and showed the goal celebration: Go, guys!
Carlo Ancelotti: Maradona is the best I've played against. I beat him like no other, he was unstoppable
Josep Bartomeu: my family and I were insulted, we received threats. This goes beyond all bounds
Professor of medicine Burioni: I Welcome Ronaldo to the ranks of virologists. In a match with optometrists, he will be very useful