Ukraine

Абітурієнтам з Криму під час вступної кампанії нададуть індивідуальний супровід

Абітурієнтам з Криму під час вступної кампанії нададуть індивідуальний супровід
У абітурієнтів з Криму буде супровід. Фото: Укрінформ

Кримським випускникам, що бажають продовжити навчання в материковій Україні, нададуть індивідуальний супровід в період вступної кампанії.

"До уваги абітурієнтів та їх батьків! Представництво Президента України в АР Крим відкриває можливість індивідуального супроводу вступників до закладів вищої освіти в період кампанії 2020 року",- йдеться в повідомленні Представництва у Facebook.

В Представництві повідомляють про необхідну допомогу з переходом через КПВВ та наданням індивідуальної консультації.

"Якщо в абітурієнта та/або супроводжуючої особи, які прямують для вступу в українських вишів з тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя, виникли проблеми з перетином КПВВ, або з'явилися додаткові питання щодо вступу до навчального закладу (перелік необхідних документів, незрозумілі вимоги приймальної комісії чи інші питання) - ви завжди можете звернутися до нас за індивідуальною консультацією за адресою для звернень громадян: м. Херсон, проспект Ушакова, 42; за телефоном безкоштовної "гарячої лінії": 0 800 502 192; за допомогою мережі Skype – обліковий запис: arkpredstavnictvo; електронною адресою: [email protected]", - інформує ППУ в АРК.

Цього року випускники шкіл з АР Крим та міста Севастополь мають можливість вступити в вищі навчальні заклади та заклади професійно-технічної освіти по всій території України.

Прийняття документів до закладів вищої освіти коштом державного бюджету продовжено до жовтня 2020 року і відбувається у два етапи: основний етап: до 20 серпня 2020 року, завершальний етап: до 23 жовтня 2020 року.

Зараз ви читаєте новину «Абітурієнтам з Криму під час вступної кампанії нададуть індивідуальний супровід». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Gary Neville: Manchester United won't win the Premier League until they sign a mobile centre-back
Van de Beek after 1:3 with Palace: Happy to make his debut for Manchester United, but disappointed with the result
Jurgen Klopp: Transfer activity shows Chelsea's ambitions
Andrea Pirlo: I'm in Juve and I work with a team full of Champions. I have no doubts, only confidence
Even Zidane listens to Marseille rap. The city is steeped in hip-hop, and the club promotes aspiring rappers
Leicester loaned Under until the end of the season
Robertson on Messi: He will be considered one of the best ever along with Maradona and Pele when he finishes