Ukraine

Абітурієнти розповіли, як проходить ЗНО під час карантину

Абітурієнти розповіли, як проходить ЗНО під час карантину
Перед тестуванням абітурієнтам безкоштовно видавали маски Фото: testportal.gov.ua

25 червня тестуванням з математики розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Для його проходження зареєструвалися 186 072 абітурієнти. З них взяло участь 152 180 осіб, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У 20 регіонах України кількість учасників, які складали зовнішнє оцінювання з математики, перевищила 80%. Не допустили до складання тесту 83 вступників. У 30 з них виявили ознаки інфекційних захворювань.

"Цьогоріч в особистому кабінеті кожного абітурієнта вказували рекомендований час, коли йому варто з'явитися у школі, де він складатиме зовнішнє незалежне оцінювання. Особисто у мене було з 9:55 до 10:05. Однак усі вступники, боячись запізнитися, приходили завчасно. Тому велике скупчення людей було ще задовго до його початку, - говорить випускниця ліцею "Гроно" Львівської міської ради Олександра Фурман. - На тестуванні з математики кожному абітурієнту окрім обов'язкової маски, в якій він прийшов, безкоштовно видавали додаткову на вході в навчальний заклад. Кожен учень міг самостійно вибирати чи змінювати йому маску, чи ні. Під час другого тесту масок вже не давали. Усі вчителі та інші організатори також мали маски та рукавиці".

30 червня відбулося друге і обов'язкове для всіх абітурієнтів тестування з української мови і літератури. Загалом на нього зареєструвалися 369 562 вступники.

"Під час реєстрації усіх абітурієнтів змушували дотримуватися відстані в півтора метра. Для цього на землі наклеїли спеціальні стрічки, за які не дозволяли виходити, - каже учениця 11-Б класу львівської середньої загальноосвітньої школи №40 Анастасія Блінова. - Після здачі всіх документів кожному абітурієнту вимірювали температуру. Не допускали у школу, якщо вона перевищувала 37,2 градусів. Вперше під час зовнішнього оцінювання не ходили поліцейські із металодетекторами. Перед початком обох тестувань ми обирали що відчиняти вікна чи двері. Їх залишали відкритими до кінця. Всього в одному приміщенні здавало зовнішнє оцінювання 15 вступників. В обох випадках вони були великими, тому дозволена відстань між ними зберігалася".

Президент Володимир Зеленський підписав закон про звільнення 11-класників від обов'язкової державної підсумкової атестації.

Football news:

Real can sell Hames to Atletico for 10-15 million euros (El Golazo de Gol)
Henrik Larsson on racism: I hope that we will be able to eradicate this huge problem. Evil will never overcome good
Manchester City wants to buy 5 more players this summer. The club is Interested in Lautaro and Felix
West ham midfielder Antonio is the best player in the Premier League in July. He scored 8 goals in 7 matches
Brih is scheduled for the Manchester City – Real Madrid match. Zweier will judge the Juventus-Lyon game
Fulham returned to the Premier League, earned 135 million pounds and destroyed the fairytale of Brentford. Everything was decided by the trick of the defender and a stupid mistake of the goalkeeper
Fabinho: this Liverpool will be remembered forever. The title in the Premier League is special, because we had to wait so long