Ukraine

Адвокат Марадони: швидка допомога їхала півгодини. Це злочинний ідіотизм

Дієґо Марадона переніс крововилив і лікувався від алкозалежності - Адвокат Марадони: швидка допомога їхала півгодини. Це злочинний ідіотизм

Дієґо Марадона переніс крововилив і лікувався від алкозалежності

Світлина - Sky Sports

Матіас Морлі, адвокат помер Дієґо Марадони, розкритикував медичний персонал, який повинен був доглядати за легендарним футболістом збірної Аргентини.

«Не зрозуміло, що протягом 12-ти годин мій друг залишався без уваги і без контролю з боку медичного персоналу, який мав наглядати за ним.

Швидка допомога їхала півгодини. Це злочинний ідіотизм. Цей факт не слід випускати з уваги, і я буду вимагати розслідувати справу до кінця. Як казав мені Дієґо: ти мій солдат, дій без жалю», - написав Морлі в своєму Twitter.

Марадона помер у віці 60 років. Екс-гравець «Наполі» і збірної Аргентини помер від зупинки серця. 11 листопада Марадона був виписаний з лікарні. Футболіст переніс операцію через субдуральну гематому. Повідомлялося, що після виписки Марадону доставили в клініку для лікування від алкогольної залежності.

За кар’єру гравця Дієґо захищав кольори «Архентінос Хуніорс», «Боки Хуніорс», «Барселони», «Наполі», «Севільї» та «Ньюеллз Олд Бойз». За клубну кар'єру зіграв 492 матчі, в яких забив 258 голів. За збірну Аргентини в 91 матчі забив 34 м'ячі.

Football news:

Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended
Liverpool do not score 4 consecutive Premier League matches
Milik moves to Marseille. He was photographed with a shirt with the 19th number
Suarez scored 10+ goals in the league for the tenth time in a row