Ukraine

Адвокатка жертви зґвалтування Кагарлику припускає, що підозрюваних звільнять з-під варти

Поліцейських, які перебувають під вартою через підозру у зґвалтуванні Нелі Погребицької у Кагарлицькому відділі поліції, можуть звільнити. Все тому, що одного з фігурантів справи відпустили під домашній арешт.

Наразі суд не оприлюднив аргументацію щодо свого рішення про звільнення з-під варти одного з підозрюваних Ярослава Левандюка. Про це ТСН розповіла Злата Симоненко – адвокатка Нелі Погребицької, яку зґвалтували у Кагарлицькому відділенні поліції.

Це перша ознака того, що потенційно і два інші підозрювані також можуть бути звільнені з-під варти. Оскільки до цього часу судді ухвалювали рішення щодо необхідності тримання (підозрюваних – 24 канал) під вартою, через ризик тиску на свідків та потерпілу, а також знищення доказів,
– зауважила Симоненко

Постраждала перебуває під охороною

За словами жінки, її підзахисна досі перебуває під охороною. Однак звільнені з-під варти поліцейські можуть спробувати вплинути на потерпілу та її родичів.

"Під час затримання поліцейські говорили, що у разі їхнього звільнення з-під варти зроблять усе, щоб постраждала не дала покази у суді. А її свідчення у суді будуть ключовими для притягнення винних осіб до відповідальності", – підкреслила адвокатка.

Football news:

Maradona's Doctor: There was no medical error. I did everything I could
Milan will discuss the future of Braim Diaz with Real Madrid in the coming months
Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League