Ukraine

Академія наук представила прогноз епідемії коронавірусу в Україні

Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень Національної академії наук прогнозує, що в середині грудня в Україні щодоби виявлятимуть понад 25 тисяч нових хворих COVID-19, помиратимуть понад 350.

За даними дослідження, до кінця листопада в Україні буде близько 743 826 інфікованих коронавірусом та 12 649 померлих, а станом на 20 грудня – більше мільйона хворих та понад 18 тисяч померлих. «З урахуванням того, що минулий прогнозний тиждень не продемонстрував наявність будь-яких видимих зрушень в тенденції розвитку епідемії COVID-19 в Україні, цілком очікувано, що прогнози показують настільки ж негативний розвиток епідеміологічної ситуації в країні в найближчій перспективі», – вказав Олексій Альохін, головний науковий співробітник Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень.

Тим часом, ВООЗ дала прогноз на третю хвилю коронавірусу. Науковці склали три сценарії поширення коронавірусу в Україні.

Раніше у ВООЗ назвали дні тижня, коли виявляють найбільшу кількість випадків COVID-19 у світі. Також ВООЗ вважає, що вакцина не зупинить пандемію коронавіруса.

Football news:

Dzeko and Fonseca did not settle the conflict, Edin works separately from the team. Roma have no offers
Lampard's sacking in the insiders: tension with Granovskaya, Abramovich's fury after Leicester, lack of communication with players
Guardiola on Lampard's departure: There are no projects. You need to win - or you will be fired
Gary Neville: We will discuss Tuchel's departure in 1.5-2 years, I am sure. This is how Chelsea works
Valery Gazzaev about his son in Siena: He's only 40, he needs to gain experience. The deputy of the State Duma Valery Gazzaev commented on the appointment of his son Vladimir as the head coach of Siena from the 4th division of Italy
Pedri about Barca: I got where I wanted to go. Learning is easier when there are good players around
Rangnick refused to take charge of Chelsea on an Interim basis