Ukraine

Акторка Еллен Пейдж оголосила себе трансгендером та змінила ім'я на Елліот

Відома канадська кіноакторка Еллен Пейдж оголосила себе трансгендером. Вона змінила ім'я на Елліот Пейдж та попросила звертатись до неї у чоловічому роді.

Про це акторка повідомила на особистій сторінці в інстаграмі, написавши змістовний допис шанувальникам. Тепер Еллен Пейдж є трансгендером, його звати Елліот, та звертатись до нього слід у займеннику "він".

Привіт, друзі. Я хочу розповісти вам, що я трансгендер, до мене варто звертатися як "він", а звуть мене Елліот. Мені пощастило, що я можу написати це. Що я досягнув цього моменту в своєму житті. Також я прошу про терпіння,
– написав актор на своїй сторінці.

Він зазначив, що хоч і радий тому, що це сталось, актор все-таки боїться, незважаючи на свою славу та привілеї. Елліот пояснив, що не хоче потрапити під хвилю "жартів", засудження, ненависті та насильства.

Трансгендер додав, що статистика дискримінації досі залишається жахливою, у світі поширене жорстоке ставлення до таких людей, як він. Тільки в 2020 році було вбито 40 трансгендерів. Елліот зазначив, що буде робити все, щоб змінити світ на краще.

"Мені подобається, що я трансгендер. І подобається, що я дивний. І чим більше я зближуюсь з собою та розумію, хто я насправді, тим більше розквітає моє серце. Усім транссексуалам, котрі щодня стикаються з переслідуваннями, ненавистю до себе, знущаннями та загрозою насильства: я знаю про тебе, я люблю тебе і зроблю все, щоб змінити цей світ на краще", – закінчив Елліот Пейдж.

Елліот Пейдж – відомий канадський актор. Він здобув популярність за роль у фільмі "Джуно", який був номінований на Оскар і "Золотий глобус". Окрім цього, актор грав у фільмі Крістофера Нолана "Початок" та відомому серіалі "Академія Амбрелла" від Netflix.

Football news:

Puyol presented Barca's form for the match against Real Madrid. It combines the colors of the club and the flag of Catalonia
Barca has the highest revenue in the 2019/20 season - 715.1 million euros. Real Madrid, Bayern Munich, Manchester United and Liverpool are in the top 5 (Deloitte)
Van de Beek has no intention of leaving Manchester United. Solskjaer believes in the midfielder and will give him a chance
Lampard couldn't say goodbye to the Chelsea players. The Czech briefly informed them of his resignation before training
Every time Messi doesn't play, Barcelona wins. Ex-Argentina goalkeeper Gatti about Leo
Barca's debt is 1.2 billion euros. The club wants to postpone loan repayments
Jordi Alba: I understand why people might hate me. I really play hard