Ukraine

Акції, ROZETKA, Amazon: як луцька «Едельвіка» «виживає» у час карантину

Основна реалізація товарів луцької компанії «Едельвіка» до карантину відбувався у магазинах, які розташовувалися у торгово-розважальних центрах. Коли ж ТРЦ закрили, то управлінці почали вдаватися до інших способів продажу власної продукції – акції, продаж вишитих виробів на платформах відомих інтернет-магазинів.

Про це 22 травня під час круглого столу розповів голова правління ПАТ «Едельвіка» Юрій Переходько. Захід «Як відновлювати економіку міста після карантину» організував Громадянський Рух «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський.  

Так, модератор заходу та співзасновник Руху Тарас Шкітер поцікавився прикладом «виживання» в час карантину у відомої потужної компанії.

Юрій Переходько, своєю чергою, розповів, що під час карантину «Едельвіка» зробила щедру акцію, випустивши в магазини товари, на які урізала ціну в 4-5 разів, розмістила весь товар на ROZETKA та активно напрацьовує шлях роботи з Amazon.

«До цього ми ніколи таких знижок не робили. Були знижки в 25-30%, а зараз – 300-400%. Але ці кроки треба робити, бо в людей дійсно грошей немає. Їх не було після реконструкції комунального сектору, коли, я вважаю, в людей забрали всі кошти. Ті, що отримують заробітну плату, то 70% – це оплата комунальних послуг. Є люди, які користуються послугами приватно, то в них, може, є гроші», – зауважив Юрій Переходько.

Також додав, що бізнесу у час кризи варто використовувати платформи, які вже існують.

«Ми також будемо працювати з Amazon. Спочатку на «Розетку» ми виставляли певний асортимент, а згодом виставили все. І вона дала в 10 разів більше продажів, ніж наш інтернет-магазин. Існують ресурси – Amazon, ROZETKA набирають людей. Їх можна використовувати», – порекомендував голова правління ПАТ «Едельвіка».

На заході також були присутні засновниця Happy Kids Club і приватної школи Years Валентина Галущак, депутатка Луцькради Алла Надточій, засновник ПП «Страховий туристичний сервіс» Андрій Новосад та директор БК «Інвестор» Андрій Разумоський

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Football news:

Nagelsmann after 2:2 draw with Hertha Again got a shit schedule. I don't know how it's made up
Bale will not leave Real Madrid in the summer. The club did not receive any offers
Ibrahimovic flew to Sweden. It will treat an injury to the calf muscle
Manchester United took 140 million pounds on loan. Perhaps this money will be spent on transfers in the summer
Napoli offers 22 million euros for God. Sassuolo wants 35 million^. Napoli intends to acquire the midfielder Sassuolo Jeremy Boga
The President of Brescia confirmed Balotelli's departure: He is a strange guy. We are disappointed
Troy Deeney: Sorry For Liverpool. This will be the year the pandemic tainted, not the year they took over the League. They deserve a trophy