Ukraine

Алла Мазур вперше розповіла про боротьбу з раком

Телеведуча поділилася, як наразі почувається і які прогнози дають лікарі.

Ведуча програми "ТСН.Тиждень" Алла Мазур вперше розповіла про боротьбу з раком.

Так, зірка каналу "1+1" восени минулого року приголомшила зізнанням про те, що бореться з онкозахворюванням. Місяць тому улюблена телеведуча мільйонів повернулася до роботи в ефірі, а нещодавно була удостоєна високої нагороди – ордену княгині Ольги ІІ ступеня. Мазур розповіла, як почувається та як минає її лікування у програмі "Світське життя".

Я дуже вдячна усій країні, яка хвилювалася за мене, це правда. Рада, що ризикнула і повідомила це публічно, тому що я вважаю, що нам дуже важливо навчитися говорити про ці складні речі вголос. Я зараз, слава богу, почуваюся гарно. Останні аналізи показали, що все рухається позитивно, не хочу наврочити. Лікарі кажуть, що прогнози дуже обнадійливі, я активно повернулася до роботи. Хочу передати своє позитивне налаштування насамперед тим, хто щойно почув подібний діагноз. Він страшить багатьох і багато хто думає, чи варто вступати в цю складну, тривалу і коштовну боротьбу. Але закликаю усіх – не треба гаяти часу, тому що я на власному прикладі переконалася, що якщо не втратити цей час, то процес лікування і одужання відбувається значно швидше.

поділилася знаменитість

Крім того, Алла Мазур поділилася, чи важко їй було наважитися оголосити про хворобу публічно. Так, ведуча зізналася, що радилася із друзями, родиною та колегами, оскільки вона медійна людина.

Ми разом прийшли висновку, що це буде корисно для всіх. Я мушу сказати, що ефект від цього є. Це стало шоком і відкриттям для багатьох людей, але разом з тим – поштовхом йти і перевірятися. Чимало моїх знайомих сказали, що після моєї публікації вони пішли і перевірили стан свого здоров’я.

розповіла зірка

Крім того, зірка каналу "1+1" порадила людям зі слабким імунітетом дотримуватися дистанції та носити захисні маски під час карантину.

Ми розуміємо, що ліків від COVID-19 зараз немає, але на щастя цю хворобу регулює розум. У цій ситуації рятують дуже прості речі, які здаються банальними, але найбільш помічні – соціальна дистанція і маска. Ми можемо стати рятівниками одне для одного.

зазначила Алла Мазур

Також знаменитість додала, що намагається менше відвідувати людні місця. Але коли необхідно піти до магазину чи до школи, то одягає маску. Якщо Алла Мазур бачить, що хтось з громадян порушує дистанцію – не соромиться вказати на це.

Нагадаємо, нещодавно Алла Мазур розповіла про перебіг своєї онкохвороби. Також ведуча звернулася до українців із закликом дотримуватися карантину.

Football news:

Spartak is going to withdraw from the RPL because of the refereeing – your reaction?
There are 2 cases of coronavirus in Atletico. The match with Leipzig – August 13
Renzo Ulivieri: Pirlo is one of the most profound thinkers of world football. He knows more than most coaches
Pirlo wants to sign Tonali at Juve. Alternative – Locatelli
Before the match with Real Madrid, sterling watched a video of the defeat by Tottenham in the 2018/19 Champions League
Andrea Pirlo: I am Flattered to have received such respect and trust from Juventus
Former Manchester United midfielder angel Gomez has moved to Lille. He will spend the season on loan in Boavista