Ukraine

Американська експерт проаналізувала причини неуспіху Володимира Зеленського

Американська експерт проаналізувала причини неуспіху Володимира Зеленського
Авторка вказує, що члени української діаспори і представники націоналістичних переконань на західній Україні вважають Зеленського проросійським президентом Фото: facebook.com/president.gov.ua/

Володимиру Зеленському не вдається бути успішним президентом, перш за все, через тісні стосунки президента України з олігархом Ігорем Коломойським. Він не зробив нічого для переслідування Коломойського, в той час як призначена недавно генеральний прокурор відкрила 24 кримінальні справи проти попередника Зеленського Петра Порошенка.

"Зеленський є маріонеткою Ігоря Коломойського, якого звинувачують у пограбуванні "ПриватБанку", з якого було виведено майже 6 мільярдів доларів перед націоналізацією 2016 року. Зеленський і Коломойський напевно мають тісні взаємини, адже шоу Зеленського було на каналі, яким володіє Коломойський", - пише Мелінда Герінґ з Атлантичної ради США для The National Interest.

Авторка вказує, що члени української діаспори і представники націоналістичних переконань на західній Україні вважають Зеленського проросійським президентом.

"Українська мова йому нерідна, він не засуджує російського президента Володимира Путіна коли трапляється нагода і демонструє гнучкість в зусиллях щодо миру у східній Україні", – пише Герінґ.

Зеленський неуспішний через його некомпетентність і недосвідченість. Герінґ додає, що президент нікому не довіряє, хоче розставити своїх людей на всі комітети і в ради директорів, не має ідеології і наполягає, що все має бути зроблено негайно. "Він не вміє делегувати. Він ігнорує свій уряд і діє напряму з міністрами та регіональними керівниками".

"Після низки необґрунтованих кадрових рішень цієї весни, ця теорія виглядає все більш ймовірною", – пише Мелінда Герінґ.

Вона також припускає, що Зеленський став жертвою власної наївності. Володимир Зеленський сильно почав, але не впорався з різними інтересами, які суперечили одне одному, кризою та важкими кадровими рішеннями, - йдеться у статті.

Олігархи знову контролюють парламент, засоби масової інформації та всі основні галузі. Поки роль грошей в політиці України не зміниться, не важливо, хто є президентом.

Football news:

Coach Of Brentford: We went from a mid-level team to the third team of the season. This is an incredible achievement
Burnley are not going to sell Tarkowski for less than 50 million pounds
Lester wants to rent Trincou at Barca with the obligation of ransom for 50 million pounds
Scott Parker: Fulham have a lot to progress. And I am happy about it
Manchester United are threatening to pull out of negotiations for Sancho if Borussia do not reduce the price from 120 million euros
Cesc about Casillas: You are a mirror to look into
Lone mascots are another symbol of the year