Ukraine

Анатолій Присяжнюк долучився до партії «Наш край» та очолив організацію на Київщині

Анатолій Присяжнюк долучився до партії «Наш край» та очолив організацію на Київщині

Анатолій Присяжнюк обраний головою Київської обласної організації партії «Наш край». Про це повідомляє офіційний сайт партії.

Представляючи нового голову «Нашого краю» на Київщині, співголова партії Олександр Мазурчак відзначив його успішний досвід керування областю.

«Анатолій Присяжнюк має серйозний і успішний досвід державного управління на місцевому рівні – він близько 4-х років успішно очолював Київську область. Ми раді вітати його у своїх лавах, як і інших професіоналів та господарників, які долучились до нашої команди разом з ним», – повідомив він.

На думку співголови «Нашого краю», оновлення керівництва Київського обласного осередку партії зміцнює позиції партії перед місцевими виборами.

За словами Анатолія Присяжнюка, разом із командою однодумців вони працюватимуть задля розвитку Київщини, формування та становлення об’єднаних громад, створення комфортних умов для життя людей.

«Наш край» не є опозиційною силою, наша ідеологія базується на принципах об’єднання, відповідальності та ефективності роботи. Але ми ніколи не будемо миритися з бездіяльністю влади та прийняттям неефективних рішень. Для нас на першому плані – люди, їхнє життя, дозвілля, культура, духовність. Інтереси громад та їхніх мешканців, які будемо відстоювати», – наголосив новий голова Київського обласного осередку партії «Наш край».

Також він зазначив, що за 5 років існування партії «Наш край» досяг вагомого представництва в органах місцевого самоврядування по всій країні.

Анатолій Присяжнюк обіймав посаду керівника Київської облдержадміністрації з 19 березня 2010 по 2 березня 2014 року. У різні роки обіймав посади голови Правління ДАК «Чорноморнафтогаз», був заступником голови СБУ та міністра внутрішніх справ України.

Football news:

Tottenham will buy Heybjerg from Southampton for 15 million pounds. And will release Walker-Peters for $ 12 million. Southampton Midfielder Pierre-Emile Heibjerg is close to changing clubs
The Champions League will be finished under the new rules. The amendments will make it easier for goalkeepers to take penalties
UEFA will count 0:3 for clubs whose fault is due to the coronavirus will disrupt European Cup matches
15-year-old forward Mukoko trains with the Borussia Foundation. He will be able to play for Dortmund in November
Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda