Ukraine

Андрій Макаревич одружився на ізраїльтянці, молодшій від нього на 30 років – ЗМІ

Преса розсекретила четверту дружину музиканта.

Лідер російського рок-гурту "Машина времени" Андрій Макаревич тримає своє особисте життя за сімома замками.

Проте не так давно музикант побіжно згадав, що не так давно вчетверте одружився. Щоправда, жодних подробиць про свою обраницю артист не повідомив. Та за нього це зробили журналісти.

Як з'ясувалося, нова дружина Макаревича молодша від нього на 30 років, вона родом з Ізраїлю. Дівчина тривалий час мешкала у Києві, де навчалася на факультеті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Після цього вона повернулася на батьківщину і отримала історичну освіту. Кохану Макаревича, поки вона була в українській столиці, звали Інна Калініна. З переїздом до Тель-Авіва вона змінила ім'я на Ейнат Кляйн, пише "Собеседник".

На запитання журналістів про весілля з Андрієм Макаревичем, Ейнат відповіла: "Я дуже поважаю працю журналістів, я і сама в минулому журналіст, але вважаю, що наше особисте життя з Андрієм повинно залишатися особистим, як це і було до недавнього часу".

Злі домисли недоброзичливців щодо того, що 36-річна Кляйн вийшла заміж за 66-річного Андрія Макаревича за розрахунком не надто достовірні. Оскільки жінка чудово вміє вести бізнес. До карантину вона створила свою туристичну компанію, яка займається організацією ексклюзивних турів Ефіопією та Близьким Сходом. А з початком кризи Кляйн вигадала новий бізнес - продає елітне вино з мінівиноробень і влаштовує онлайн-дегустації.

Наразі пара тимчасово розділена, оскільки до карантину Ейнат не встигла повернутися з Ізраїлю до чоловіка до Росії.

Нагадаємо, наприкінці березня стало відомо, що 72-річний батько Девіда Бекхема одружується з мультимільйонеркою. Закохані познайомилися у будинку з догляду за людьми похилого віку.

Football news:

Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history
Guardiola lost 3 away games in a row in the League for the first time in his career
About Lautaro Marotta: He has not shown the slightest desire to leave