Ukraine

Андрій Садовий представив програму відновлення міста «Львів завтра»

Міський голова Львова Андрій Садовий презентував програму виходу міста з кризи «Львів завтра». Її він озвучив під час Zoom-зустрічі з ректорами львівських університетів, на якій програму обговорили, озвучили поради для вдосконалення.

Програму «Львів завтра. Відновлення» підготували Інститут міста та фахівці. Серед важливих складових програми є:

Директор Інститут міста Олександр Кобзарев розповів, що під час розробки програми зібрали близько 160 ідей, відібравши ті, які можна реалізувати у Львові: «Мова про безпеку, медицину, бізнес, взаємодопомогу і взаємопідтримку. Ми ці заходи розглядаємо, як банк ідей, бо ми не знаємо, що краще спрацює, тому буде створена робоча група, яка буде відбирати проекти. Нам треба вже мати позитивні результати, ми не можемо чекати. Ми залучаємо всі зацікавлені сторони. Без співпраці з бізнесом та мешканцями ми не зможемо досягнути результату».

Андрій Садовий наголосив, що через пандемію та карантин бюджет Львова недоотримав за квітень 170 млн грн. Така ж динаміка прогнозується і на наступні місяці.

«В межах міста ми плануємо створити великий резервний фонд — багато устаткування та амуніції. Хочемо робити в лікарні швидкої допомоги реанімацію на 100 ліжок, де треба апарати ШВЛ. Ми мусимо мати у резерві кілька млн масок, захисних костюмів. Домовляємось з бізнесом, щоб почати виробництво цих речей у Львові. Допомога бізнесу відбувається за кошти міста — місто звільнило бізнес від сплати певних податків. Це така аномальна ситуація. В кожній країні держава з резервного фонду виділяє кошти і міста не втрачають, а ми — втрачаємо, тому треба акумулювати зусилля і ресурси», — розповів Андрій Садовий.

Свої думки висловили і освітяни, доповнивши ідеями і порадами. Згодом кожен блок програми опрацюють покроково. Програму винесуть на засідання виконавчого комітету і сесію.

Football news:

Luis Garcia: Messi shows something new every year. I can easily imagine that he will play until 2025
Klopp on Henderson's injury: I don't know for sure yet, something's wrong with my knee. All we know is that it's not a small thing
Pavlyuchenko is seventh in the ranking of Tottenham's best forwards in the 21st century. Kane is the first (Squawka)
Manchester City made 93.7% of accurate passes in the match against Newcastle. This is an APL record
Ole Gunnar Solskjaer: 16 games unbeaten give confidence, but it is not something that Manchester United should aspire to
Havertz wants to go to Chelsea, he likes the project. Werner persuades him to go
Real Madrid has received almost 250 million euros from sales of Academy students over the past 4 years