Ukraine

Apple оштрафували за обман користувачів iPhone: сума чималенька

Починаючи з iPhone 7 компанія Apple робить смартфони водонепроникними, обіцяючи підвищену стійкість своїх ґаджетів при контакті з водою. Виявляється, що цим виробник вводить покупців в оману. Щонайменше так вирішила антимонопольна служба Італії, оштрафувавши американську корпорацію.

Італійський суд наклав на Apple Distribution International і Apple Italia штрафи на загальну суму 10 мільйонів євро, повідомляє Patently Apple. Компанія Apple поки ніяких коментарів не давала.

IPhone 12 і iPhone 12 mini стійкі до дії крапель, води та пилу і протестовані у спеціально підтримуваних лабораторних умовах. Пристрої мають рейтинг IP68 за стандартом IEC 60529 (допускається занурення у воду на глибину до 6 метрів тривалістю до 30 хвилин),
– мовиться на сайті Apple.

Як захищені ґаджети Apple

З року в рік Apple покращує захист своїх смартфонів як від падінь, так і від води. Наприклад, моделі 12-й серії, згідно з офіційним сайтом компанії, здатні переживати 30-хвилинне перебування на глибині до 6 метрів.

Антимонопольна служба Італії впевнена, що таким чином Apple вводить користувачів в оману, оскільки не уточнює, що це справедливо лише при певних умовах, зокрема лабораторних тестах зі статичною і чистою водою, а не при "нормальних умовах використання". Заява стосується iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max.

Apple також звинувачують у тому, що гарантія виробника не покриває шкоду, заподіяну рідинами. У звіті мовиться, що така заява також вводить споживачів в оману. Крім того, відмова компанії надати гарантійне обслуговування, коли вищезазначені моделі iPhone були пошкоджені рідинами, це "агресивна комерційна практика".

Поділитися новиною

Football news:

Zlatan and Lukaku had a conflict in the Italian Cup match
Zlatan scored 8 goals for Inter Milan. More than any other team
Alli is not training with Tottenham due to negotiations with PSG. He does not want to let Levi go
Batshuayi scored in the Premier League for the first time since October 2019
Valdarno about leaving the Youngster rent in the Arsenal and Real Madrid Player should not be so quick to give up. He did not have enough patience
Ighalo has announced his departure from Manchester United
Papu Gomez moved to Sevilla from Atalanta for 5.5+3 million euros