Ukraine

Apple презентувала iOS 12

За словами представників Apple, iOS 12 буде доступна на всіх пристроях, на яких працює iOS 11. Операційна система підтримує технологію доповненої реальності, оновлення також отримали взаємодія з голосовим помічником Siri і додаток "Фотографії".

"iOS 12 розроблена для покращення продуктивності більш старих пристроїв. Традиційно, старі пристрої страждають від оновлень iOS, але iOS 12 буде покращувати роботу пристрою замість того, щоб погіршувати її", - заявив Крейг Федеригі, який представляв операційну систему.

Наголошується, що нова операційна система дозволить запускати додатки на 40% швидше, клавіатура буде запускатися на 50% швидше, а камера - відкриватися на 70% швидше, ніж iOS 11.

iOS 12 підтримує технологію доповненої реальності. За допомогою додатків, доступних в новій версії операційної системи, користувачі зможуть спостерігати об'єкти віртуального світу, "перенесені" в реальний. Apple і Pixar створили формат файлів .usdz для обміну об'єктами доповненої реальності. Наприклад, можна буде робити знімки, писати текст і поміщати це в AR. Об'єкти можна буде пересилати один одному в iMessages. За допомогою AR-додатку з .usdz можна, наприклад, виміряти довжину об'єкта, зображеного на фотографії.

Додаток "Фотографії" тепер зможе запропонувати користувачеві поділитися знімком з друзями, які були помічені на зображенні. Apple також оновила взаємодія з Siri: у новій версії операційної системи з'явилася функція "додати Siri": користувач зможе встановити унікальні голосові команди, за яким Siri буде відкривати програми.

Крім того, з'явилася функція "Ярлики", яка дозволяє задати певні дії для всієї системи і додатків і налаштувати нагадування.

Безкоштовне оновлення iOS 12 буде доступно через iTunes для користувачів iPhone і iPad.

Apple також представила оновлення Animoji: тепер доступні також привид, коала, тиранозавр і тигр, а сам додаток тепер здатний відстежувати не тільки загальну міміку користувача, але і язик. Крім того, компанія представила Memoji - персоналізовані емодзі, створені на основі зовнішнього вигляду користувача. У FaceTime з'явилася функція групових конференцій.

Apple представила iPhone X 12 вересня. Новинка оснащена безрамковим OLED-дисплеєм діагоналлю 5,8 дюйма, а розблокування пристрою здійснюється за допомогою системи розпізнавання облич, яка прийшла на зміну сканеру відбитків пальців.

Football news:

Atalanta extended their unbeaten streak to 14 games and is ranked 3rd in Serie A
Ronaldo scored his 27th goal in Serie A, converting a penalty in the game against Atalanta. Immobile has 29 balls
Sterling scored 27 goals for the season and broke his record. He scored a hat-trick against Brighton
Three Atalanta players have scored 15+ goals in the Serie A season. This is the best result since 1952
Setien on the title fight: Barcelona does everything possible, but Real Madrid wins all the matches
Lampard after 0:3 with Sheffield: Chelsea must fight for the top 4. I've learned a lot
Simone Inzaghi: Scudetto for Lazio-a place in the Champions League. Talk of winning Serie A was exaggerated