Ukraine
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

«Аталанта» перервала безвиграшну серію, «Наполі» повернувся на перше місце

«Наполі» здобув вісім перемог у восьми матчах - «Аталанта» перервала безвиграшну серію, «Наполі» повернувся на перше місце

«Наполі» здобув вісім перемог у восьми матчах

Фото з відкритих джерел

В Серії А «Наполі» продовжує переможну ходу. З початку чемпіонату Італії неаполітанці не втратили ще жодного очка. У 8-му турі «біло-голубі» приймали «Торіно» і змогли дотиснути суперників під завісу гри. На стадіоні «Дієго Армандо Марадона» переможний гол забив Віктор Осімхен – 1:0. Зазначимо, що в середині першого тайму нападник господарів Лоренцо Інсіньє не реалізував пенальті.

«Аталанта» Руслана Малиновського грала на виїзді з «Емполі». Чудовий матч провів півзахисник гостей Йосип Ілічіч. Він забив два голи і не реалізував 11-метровий. Примітно, що одразу після невдало пробитого пенальті його замінив Руслан Малиновський. Загальний рахунок – 4:1 на користь «Аталанти».