Ukraine

Аваков домовився про спільні навчання офіцерів НГУ з італійськими карабінерами

Глава МВС зазначив, що Україна зацікавлена в обміні досвідом участі підрозділів Нацгвардії під час проведення громадських заходів та участі в заходах в умовах пандемії COVID-19.

Військовослужбовці Національної гвардії України продовжать спільні навчання з італійськими карабінерами, співпраця буде вестися з мовної підготовки і діяльності гірничо-штурмових підрозділів, роботі кінологів і авіаційних підрозділів, повідомляє Департамент комунікацій МВС України.

Така домовленість була досягнута в ході зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і командувача карабінерами Італійської Республіки Джованні Ністрі.

«Перш за все я хочу подякувати нашим італійським партнерам за постійну та плідну співпрацю. Багато українських офіцерів-гвардійців пройшли підготовку в італійських навчальних закладах і передають цей досвід підрозділам НГУ вдома. Ми зацікавлені у більш поглибленому співробітництві з підготовки гірсько-штурмових підрозділів», – заявив Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що вже в жовтні планується підписання Договору про співпрацю з карабінерами в рамках роботи Українсько-Італійської робочої комісії.

«Я з радістю запрошую пана Джованні Ністрі в Україну, щоб на полігоні наші гвардійці продемонстрували свою майстерність у питаннях охорони громадського порядку, охорони дипломатичних представництв, роботи кінологів і спеціальних підрозділів, зокрема, авіаційних», – додав Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що Україна зацікавлена в обміні досвідом участі підрозділів Нацгвардії під час проведення громадських заходів та участі в заходах в умовах пандемії COVID-19.

Дільничних інспекторів поліції замінять на поліцейських офіцерів громади, це по аналогії – місцевий шериф.

Також Міністерство внутрішніх справ має намір посилити контроль за обігом зброї. Причиною тому стали нещодавні події в Луцьку, Полтаві та Києві, де озброєні чоловіки брали в заручники людей і відбувалися вибухи.

Читайте в блогах: Чому громадяни Італії їдуть на Донбас вбивати українців, пояснює Дмитро Снєгирьов.

Football news:

Zidane on Jovic's future: anything can happen. I can't say anything until the window closes
Flick on Bayern's Interest in Kramaric: I know him well, but I haven't heard anything about it
We have three clubs in this group stage of the Champions League. How did campaigns with two end up?
Solskjaer on transfers: No news. Working with what we have, Manchester United have a big squad
Guardiola confirmed that Zinchenko will stay at Manchester City
Bayern won 5 trophies in a year. To repeat the record Barca need to take another
Flick took 5 trophies with Bayern after 40 matches