Ukraine

Австрійський пенсіонер помер після вакцинації Pfizer

Австрійський пенсіонер помер через день після щеплення вакциною Pfizer - Австрійський пенсіонер помер після вакцинації Pfizer

Австрійський пенсіонер помер через день після щеплення вакциною Pfizer

Фото: Gonzalo Fuentes/Reuters

Австрійський 88-річний пенсіонер помер на наступний день після вакцинації Pfizer / BioNTech від коронавірусу.

Про це повідомляє видання Kronen Zeitung.

Чоловік отримав другий компонент вакцини в середу, 24 березня. За даними видання, вночі того ж дня він відчув нездужання, а на наступний день помер, незважаючи на допомогу лікарів.

При цьому зв'язок його смерті із щепленням від коронавірусу поки не встановлено. Буде проведено розтин, зазначено в повідомленні.

Раніше стало відомо, що після щеплення від коронавірусу в Норвегії загинули більше сотні людей. 102 літніх людей померли після вакцинації, їх середній вік становить 87 років.

У Норвегії використовуються вакцини Pfizer / BioNTech.

Як повідомлялося, 23 березня в Одеській області в позаслужбовий час померла військовослужбовиця за контрактом. Військова отримала щеплення вакциною Covishield 21 березня. Судмедекспертиза встановила, що причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність.

Нагадаємо, з 24 лютого в Україні проводиться вакцинація індійським препаратом Covishield. Станом на кінець березня в Україну доставили лише 500 тис доз індійської вакцини Covishield.

За словами очільника МОЗ Максима Степанова, побічні ефекти після щеплення від коронавірусу в Україні зафіксовані у менш як 0,5% випадків.

Football news:

The Italian Football Federation will not punish Juve, Milan and Inter for participating in the Super League
Parma scored for Juventus from the penalty spot. Ronaldo stood in the wall and did not jump
The Premier League wants to remove the managers of the big six clubs from the league committees because of their participation in the Super League
PSG President Al-Khelaifi has been elected head of the Association of European Clubs. He succeeded Agnelli
One of the moments that determine the direction of humanity. Forward of the Canadian national team Ricketts on the verdict in the Floyd case
Kimmich on Alaba: Real Madrid is a good choice. Not so many options for a step forward after Bayern Munich
The money for the Super League was promised by the largest US bank - before that, it helped the Americans buy up European clubs