Ukraine

Автомати, пістолети, гранати та вибухівка: У столичній академії аграрних наук виявили таємний арсенал

Правоохоронці проводили обшуки у трьох областях України

Співробітники Служби безпеки України виявили у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Згідно з повідомленням, правоохоронці проводили обшуки у трьох областях України для отримання додаткових доказів за фактами заволодіння посадовцями майном Національної академії аграрних наук України.

Окрім цього, керівництво академії також підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди.

Як зазначається, під час обшуків у центральному офісі академії, розташованому поблизу адміністративних будівель органів центральної виконавчої влади,було виявлено у підвальних приміщеннях установи арсенал військових засобів ураження.

Зокрема, правоохоронці вже ідентифікували та вилучили 4 РПГ, 2 автомати, майже 40 гранат РГД-5 та Ф-1, декілька пістолетів, 2 артилерійські снаряди та велику кількість набоїв до автоматичної зброї.

Нагадаємо, раніше контррозвідка СБУ заблокувала незаконний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення в одну з країн Африки. 

Football news:

Ter Stegen and the Barcelona defenders have filed complaints against Griezmann for commenting on a poor defensive performance after the Super Cup (Cadena SER)
PSG can buy Barca defender Emerson for 25 million euros
Pirlo on the Super Bowl: This is not my confrontation with Gattuso, but Juventus-Napoli
Gennaro Gattuso: I gave Pirlo more slaps on the head than his father. Tomorrow football, let the strongest win
Flick about Alaba's move to Real Madrid: Hope dies last
Ødegaard has asked Real Madrid to let him go to the rent
Joan Laporta: There will be 18 teams in the Super League, they will receive 800 million euros. They will not be Interested in the national championships