Ukraine

Автопарк швидких у Чернівецькій області збільшився на 7 автівок

Автопарк швидких у Чернівецькій області збільшився на 7 автівок

Вартує одна машина близько двох мільйонів гривень

Status Quo

Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 7 автівок «швидкої». На це витратили кошти, отримані від Національної служби здоров’я України для лікування хворих із COVID-19. Вартує одна машина близько двох мільйонів гривень. Це карети класу «В», укомплектовані усім необхідним для невідкладної допомоги, в тому числі кардіографом та дефібрилятором. Про це повідомляє Чернівецька ОДА у Facebook.

– Машини замовили у товариства «Автоспецпром», аванс за них уже сплачено. Зараз виробник доукомплектовує авто. Очікуємо, що в області «швидкі» будуть уже найближчим часом, – розповів виконувач обов’язків генерального директора Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

За його словами, 50% автопарку Центру потребує оновлення, це приблизно 35 карет «швидкої». Наразі працівники служби мають необхідні засоби захисту та ліки, їм також виплатили до 300% надбавки за роботу із недужими на COVID-19. Тому залишок коштів він НСЗУ вирішили витратити на транспорт.

Football news:

Juventus for the first time in the 123-year history of the club played without the Italians in defense and goal
Koeman on 4:0 with Dynamo Kyiv: Today was the Barcelona we want to see
Holand continues to insist that he is a monster. Fastest in the history of the Champions League scored 15 goals (and added 16)
Koeman on the victory over Dynamo Kyiv: We achieved our goal-we reached the playoffs
Solskjaer on 4:1 with Istanbul: Manchester United played intensely, enjoyed the match. We want to be 1st in the group
Forward Ferencvaros Troll Cristiano: celebrated a goal in his style. Ronaldo responded with a goal and a very angry look
Morata scored 5 goals in 4 games in the Champions League for Juve. His best result is 5 in 12 games in the 2014-15 season