Ukraine

Азербайджан передав Вірменії тіла 29 загиблих військових – міноборони Вірменії

Азербайджан передав Вірменії тіла 29 військовослужбовців, повідомила на своїй фейсбук-сторінці прессекретар Міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян.

Вона зазначила, що посередником у перемовах виступала Росія.

«За участі польової групи Міжнародного комітету Червоного хреста (МКЧХ) і особистого представника чинного голови ОБСЄ сьогодні вірменській стороні передані тіла 29 вірменьских військовослужбовців, загиблих в ході бойових дій в зоні карабахського конфлікту», – заявила Степанян.

Сьогодні ж стало відомо, що за посередництва МКЧХ вірменській стороні передали цивільну особу – 85-річну Євгенію Бабаян з Гадруту.

«Вірменська сторона, залишаючись відданою домовленостям про гуманітарне перемир’я, висловлює готовність передати азербайджанській стороні тіла азербайджанських військовослужбовців, які перебувають на карабахській стороні, почати процес евакуації з міжпозиційних територій по всій довжині фронту тіл загиблих, почати процес обміну інформацією про військовополонених та їх обмін», – заявила речниця вірменського оборонного відомства.

Міністерство оборони Азербайджану наразі не коментувало цю заяву.

Державний секретар США Майк Помпео 27 жовтня закликав лідерів Азербайджану та Вірменії Ільхама Алієва та Нікола Пашиняна припинити бойові дії у Нагірному Карабаху та повернутися до переговорів.

24 жовтня міністр закордонних справ Вірменії Зограб Мнацаканян та голова МЗС Азербайджану Джейхун Байрамов зустрілися з заступником державного секретаря Сполучених Штатів Стівеном Біґуном і домовилися зберігати відданість домовленості про припинення вогню в Нагірному Карабасі. Домовленість набула чинності з 8 ранку за локальним часом. Але після цього сторони обмінювалися звинуваченнями в порушенні перемир’я.

Football news:

Cavani scored 3 (2+1) points, coming on as a substitute in Manchester United's match with Southampton. He has 3 goals in 5 games in the Premier League
Solskjaer about the comeback against Southampton (3:2): Manchester United never give up - this is a feature of the club
Koeman about 4:0 with Osasuna: an Important win, I'm happy. Barcelona can't afford to lose any more
Milan have scored in 29 consecutive Serie A games. This is a repeat of the club record of 1973
Messi dedicated the goal to Maradona, showing a newells old boys t-shirt
Clarence Seedorf: if Barcelona sign Depay, so much the better for them. One of Europe's top talents
Maradona's doctor is under investigation for Diego's death. His home and clinic were searched