Ukraine

Банду судитимуть за скоєння розбоїв на інкасаторів

КИЇВ. 20 липня. УНН. До суду скерували кримінальне провадження за обвинуваченням банди у вчиненні озброєних розбоїв на інкасаторів упродовж 7 років. Сума збитків складає щонайменше 15 мільйонів гривень. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Національної поліції України.

Так, обвинувальний акт щодо злочинної групи осіб направили до Дніпровського районного суду Києва.

"Наразі обвинувальний акт щодо банди скерований до суду. Підозрюваним інкримінують вчинення правопорушень, передбачених шістьома статтями Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

А саме підозрюваним інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257 (Бандитизм), ч. 4 ст. 187 (Розбій), ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин), п. 5 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.

Повідомляється, що поліцейські викрили банду у 2016 році. У липні того року в смт Куп’янськ-Вузловий м. Куп’янська Харківської області учасники групи напали на інкасаторів, погрожуючи вогнепальною зброєю.

"Документування та викриття банди ускладнювалося тим, що до її складу входили колишній інкасатор банківської установи та колишній працівник правоохоронних структур. Вони були чітко обізнані про здійснення охорони банківськими установами, оперативні можливості правоохоронних органів, заходи конспірації і мали навички поводження зі зброєю та вибуховими речовинами", - зазначено в повідомленні.

Крім того, у ході досудового розслідування з'ясувалося, що учасники групи є причетними до низки тяжких та особливо тяжких злочинів, вчинених у різні роки на території Харківської та інших областей України. Зокрема, йдеться не тільки про озброєні розбійні напади, а й про замах на замовне вбивство.

"Сума збитків, завданих потерпілим в результаті злочинної діяльності банди, становить щонайменше 15 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у квітні стало відомо про затримання банди, яка протягом 7 останніх років вчиняла озброєні розбійні напади на інкасаторів.

Football news:

Klopp on Henderson's injury: I don't know for sure yet, something's wrong with my knee. All we know is that it's not a small thing
Pavlyuchenko is seventh in the ranking of Tottenham's best forwards in the 21st century. Kane is the first (Squawka)
Manchester City made 93.7% of accurate passes in the match against Newcastle. This is an APL record
Ole Gunnar Solskjaer: 16 games unbeaten give confidence, but it is not something that Manchester United should aspire to
Havertz wants to go to Chelsea, he likes the project. Werner persuades him to go
Real Madrid has received almost 250 million euros from sales of Academy students over the past 4 years
Manchester United have started negotiations with Raiola to extend Pogba's contract