Ukraine

Без ПЛР-тесту – заборонено: в Казахстані нові правила авіаперевезень

У Казахстані заборонили авіакомпаніям посадку пасажирів, які не мають довідок про результат ПЛР-тесту на COVID-19. Таке нововведення прем'єр-міністр Казахстану Аскар Мамін доручив Міністерству індустрії й інфраструктурного розвитку.

Він також заявив, що є й інші проблеми в країні щодо пандемії, які необхідно вдосконалити. Про це повідомили у пресслужбі Маміна.

 "Доручено заборонити авіакомпаніям, які здійснюють міжнародні авіаперевезення, посадку пасажирів без довідок про результати ПЛР-тестів", – написали на сайті прем'єр-міністра.

Глава уряду також наголосив, що у країні необхідно прискорити поставку рентген-апаратів та пересувних медичних комплексів. Також МОЗ Казахстану доручили забезпечити жорсткий контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог у пунктах пропуску. Також прем'єр висловив думку, що за тиждень влада має вплинути на зниження цін на засоби індивідуального захисту.

Коронавірус у Казахстані: коротко

Football news:

De Bruyne has 14 assists in 2020. Most of all in the Premier League
19-year-old midfielder Sevikyan made his debut for Levante in La Liga. He is a pupil of Lokomotiv
Barca Director Amor: Messi gave a lot to the club, and the club gave a lot to Leo. I hope he finishes his career here
Dele Ayenugba: they didn't believe in African goalkeepers in Europe, but now a Senegalese is playing in Chelsea, and a Cameroonian is playing in Ajax
Bavaria has watched the midfielder, Inter Aguma. He was included in the list of the best born in 2002
Davies can play in the match Bayern-Lokomotiv, Kimmich-at the beginning of the new year
Barcelona can sign Atalanta midfielder de Ron for free