Ukraine

Безімунітетний Кабмін. Хто провалив голосування за програму уряду Шмигаля

Безімунітетний Кабмін. Хто провалив голосування за програму уряду Шмигаля
Безімунітетний Кабмін. Хто провалив голосування за програму уряду Шмигаля

Верховна Рада провалила голосування за програму уряду Дениса Шмигаля. За програму проголосували лише 207 народних депутатів.

Таким чином Кабмін залишився без річного імунітету і може бути відправлений у відставку в будь-який момент. Нову програму теперішній уряд зможе презентувати у парламенті лише через рік. Звісно, якщо продовжить роботу до того часу. Згідно з результатами голосування, оприлюдненими на сайті ВРУ, не підтримали програму Кабінету Міністрів усі опозиційні фракції. «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Голос» і «Батьківщина» не дали жодного голосу «за».

Перші три фракції переважно голосували проти урядової програми, натомість соратники Тимошенко вирішили утриматися. З 21 позафракційного нардепа програму Кабміну підтримали 8, проти були Антон Поляков і Юлія Світлична. Мало голосів також дала група «За майбутнє» – 6 з 22. Зате інша парламентська група «Довіра» проявила справжню довіру до програми уряду Шмигаля і підтримала її одноголосно. Та насправді всі вищезгадані голосування і неголосування не мали б жодного значення, якби у фракції «Слуги народу» була однозначна позиція. Як показало голосування, урядову програму підтримали лише 176 «слуг народу», що, власне, і стало головною причиною, чому Рада не надала Кабміну річний імунітет.

За словами колишнього народного депутата Сергія Лещенка, за урядову програму у повному складі не голосували наближені до Ігоря Коломойського народні депутати з фракції «Слуги народу» і групи «За майбутнє», а також «слуги народу», які орієнтуються на Андрія Вавриша – забудовника і близького друга екс-голови ОП Андрія Богдана.

Football news:

CAS did not establish the majority of Manchester City's alleged violations
Manchester City: the Club welcomes the decision of the CAS and thanks for the correct judicial process
Mourinho's classic plan for big matches worked perfectly. Arteta's crude Arsenal is a convenient target
Bartomeu on Xavi in Barca: There is a time for everything. We are not looking for a coach right now
Mourinho about the Europa League: Ask Hamilton if he wants to win Formula 2
Manchester City will play in the Champions League. CAS has accepted the appeal
Carragher on the Premier League: Liverpool can repeat success, but need transfers