Ukraine

Безкоштовний тиждень та подробиці нового зомбі-режиму в Call of Duty: Black Ops Cold War

Лічені дні залишилися до релізу довгоочікуваного 2 сезону в Call of Duty: Black Ops Cold War, що принесе гравцям чимало нового контенту, який, до того ж можна буде спробувати абсолютно безкоштовно протягом цілого тижня. Деталі – у матеріалі.

Видавництво Activision підтвердило чутки про найбільш очікувану деталь майбутнього 2 сезону гри – новий зомбі-режим Outbreak, а також оголосило про проведення "безкоштовного тижня" в шутері Call of Duty: Black Ops Cold War.

На офіційному YouTube каналі Call of Duty з'явився трейлер нового зомбі-режиму під назвою Outbreak, що виглядає саме таким, про який фанати й мріяли.

Трейлер режиму Outbreak

За словами розробників, Outbreak – це новий досвід для фанатів зомбі, який використовує найкращі риси знакового для серії Black Ops режиму і суттєво покращує його, втілюючи сутички з живими мерцями у набагато більшому масштабі, аніж було до цього. Розробники також обіцяють додати унікальні події, нове озброєння і нових противників.

Новий вид зомбі у силовій броні / зображення callofduty.com

Новий режим розрахований на чотирьох осіб, яким доведеться виконувати особливі завдання в різних локаціях великої мапи (у стилі відкритого світу), що розгорнулася на території віртуальних Уральських гір. Гравцям потрібно буде дослідити відзначені на мапі регіони та допомогти іншим відділам "Реквіему" виконати завдання, а потім успішно покинути зону операції, або пройти через розломи Темного Ефіру, щоб спробувати виконати ще більше завдань. Виживання команди залежить від того чи виконали її учасники одну з п'яти основних місій:

Захист транспортера під час місії Escort / зображення callofduty.com

Реліз режиму Outbreak запланований на 25 лютого, тоді ж розпочнеться й другий сезон. До того ж з 25 лютого по 4 березня в Call of Duty: Black Ops Cold War пройде "безкоштовний тиждень". В цей час всі охочі користувачі зможуть випробувати змагальний мультиплеєр шутера і зомбі-режим, без необхідності покупки гри, тож не пропустіть подібну можливість.

Football news:

Cavani has returned to training and is likely to play against Crystal Palace
Fabio Capello, Juventus played Rugby against the Port. Only Ronaldo and Chiesa can make a difference in this squad
Neymar: I posted how I was recovering from my injury, and I didn't get any messages saying, Wow, what a professional. No
Ole Gunnar Solscher: The work of the judges is very difficult and without additional pressure. We have to make their decisions
Joan Laporta: I'm sure Messi won't stay at Barca if I don't win the election. He gives the club 30% of revenue
Trent had idolized Gerrard since he was a kid, and he was in a fairy tale: he got Steven's care and the captain's armband. The story of a great relationship
Hazard's recovery from the injury is delayed. He probably won't play against Atletico on March 7