Ukraine

Бійка зі стріляниною біля метро "Голосіївська": розслідувати справу буде нова група прокурорів

Під час стрілянини з бійкою в стилі 90-х травми отримали до десятка осіб.

Розслідувати справу про стрілянину під час масової бійки в Голосіївському районі буде нова група прокурорів.

З вимогою змінити процесуальних керівників до столичної прокуратури прийшла сотня бійців "Муніципальної варти", повідомляє .

Учасники бойових дій та ветерани АТО, які працюють в комунальному підприємстві та охороняють громадський порядок в Києві, проти зняття підозри з головного фігуранта кримінальної справи.

"Лідер організованого злочинного угрупування стріляє по людях, які знаходяться при виконанні службових обов'язків, і просто беруть і знімають з нього підозру", - обурюється голова КП "Муніципальна варта" Гор Марі. 

Нагадаємо, торік 20 серпня між співробітниками "Муніципальної варти" та приватною охоронно фірмою виникла сутичка, під час якої у хід пішли ножі, травматична і вогнепальна зброя. Одному з вартових кулею вибило око.

Конфлікт почався після того, як охоронці правопорядку помітили молодиків у чорній уніформі біля станції метро.

Під час спроби наряду дізнатися про причини зборів, невідомі почали лаятись і дістали зброю. Головному фігуранти справи керівнику охоронної фірми Сергію Лещенку оголосили підозру, він вийшов на волю під заставу.

Два тижні тому в прокуратурі раптом не побачили фактів злочину і зняли підозру. Сьогоднішні перемовини вартових з керівництвом прокуратури завершились домовленістю продовжити слідство з новим процесуальним керівником.

"Прийнято рішення про проведення додаткових слідчих дій. Після цього буде перевірена обгрунтованість прийнятого рішення про закриття провадження відносно особи. Змінено старшого групи прокурорів", - повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

Відео Розслідувати справу про стрілянину під час масової бійки у Києві буде нова група прокурорів

З вимогою змінити процесуальних керівників до столичної прокуратури прийшла сотня бійців  "Муніципальної варти". Учасники бойових дій та ветерани АТО, які охороняють громадський порядок в Києві, обурені зняттям підозри з головного фігуранта кримінальної справи.  

Розслідувати справу про стрілянину під час масової бійки у Києві буде нова група прокурорів