Ukraine

Білий дім підтримав вступ України в НАТО

Адміністрація президента США Джо Байдена підтримує вступ України до НАТО, а також для виступає за відкриті двері Альянсу для інших бажаючих.

Про це на брифінгу заявила заступник прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П’єр. «Адміністрація Байдена віддана тому принципу, щоб двері НАТО залишалися відкритими для охочих, коли ті виконають зобов’язання для вступу і внесуть внесок у посилення євроатлантичної безпеки», – вказала вона. На конкретизуюче запитання преси, чи означає це підтримку вступу України в НАТО, вона відповіла: «Так, ми підтримуємо».

Згідно опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг, 53% українців виступають за членство України у НАТО. Це історично найвищий зафіксований показник підтримки. У 2018 році за опитуванням Рейтингу, 45% українців проголосували б за приєднання до Альянсу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що громадян слід проінформувати про НАТО і після цього винести питання вступу до військового союзу на референдум.

Football news:

Hungarian ultras hooted like monkeys at Pogba and Kante
In 1960, eight players of the Danish national team were killed in a plane crash. The team did not want to go to the Olympics, but reached the final
Bale on the words of Mancini, who compared the national team of Wales with Stoke: I did not know that Stoke is so good
Antoine Griezmann: Giroud is always smiling. He is ready to go out and do something meaningful
Alba is the main player of this Spain. Best of all at the Euro delivers the ball into the penalty area, but Enrique needs alternatives in attack
The evidence is everywhere. Gareth Bale believes in aliens and is ready to convince others!
Ronaldo scored 50 penalties for Portugal at the Euro and the World Cup. He has one goal