Ukraine

Білоруські "кіберпартизани" зламали сайт Нацбанку країни

Хакери вже неодноразово зламували сайти і ютуб-канали держорганізацій.

Білоруські хакери зламали сайт Національного банку країни, бо його співробітники не приєдналися до загальнонаціонального страйку.

Про це повідомляє Naviny.by.

За даними самого Нацбанку, сайт регулятора не відкривався вдень 26 жовтня. Відповідальність за блокування взяли на себе "кіберпартизани".

"Нацбанк не дуже хотів приєднуватися до народного страйку. Ми їх переконали", - прокоментували в співтоваристві.

Хакери вже неодноразово зламували сайти і ютуб-канали держорганізацій. Приміром 26 вересня замість онлайн-трансляція вечірніх новин телеканалу "Білорусь 1" пустили кадри побиття протестувальників на вуличних акціях.

Сьогодні, 26 жовтня, загальнонаціональний страйк розпочався в Білорусі. Його оголосила опозиціонерка Світлана Тихановська, яка нині перебуває в Данії. За даними білоруської преси, акції протесту почалися одразу на кількох великих заводах.

Демонстрації проти Лукашенка тривають уже понад два місяці — після президентських виборів, результати яких, як вважають чимало білорусів, були сфальсифіковані. 

Два тижні тому Тихановська оголосила Лукашенку ультиматум: закликала його піти у відставку до 25 жовтня. І пригрозила масштабними протестами, блокуванням доріг і бойкотом товарів державних підприємств.

Відео У Білорусі затримали понад 170 учасників загальнонаціонального страйку

Загальнонаціональний страйк розпочався в Білорусі. Його оголосила опозиціонерка Світлана Тихановська, яка нині перебуває в Данії. За даними білоруської преси, акції протесту почалися одразу на кількох великих заводах. Чиновники, втім, запевняють, що все працює в штатному режимі.  

У Білорусі затримали понад 170 учасників загальнонаціонального страйку

Football news:

Jota has 8 goals in his last 8 games for Liverpool
Powerful cyber attack on Manchester United: hackers blackmail, and the state threatens a fine (up to 18 million) for leaking data about fans
We want to get to know you better - please complete this questionnaire and tell us what other sports media you read!
Pavel Zanozin: At Utkin and Maslachenko was a bit of a strained relationship. Vasya became the editor-in-chief of NTV-Plus, there was jealousy
Messi, de Jong and Busquets - in Barcelona's bid for the match against Osasuna
Klopp on Wijnaldum: I want him to stay. But nothing has been decided yet, everything is possible
I didn't see the greatness of Maradona at all. But I can't stop thinking about it