Ukraine

Білорусь підготувала санкції проти офіційних осіб України

Мінськ підготував санкції, які невдовзі може ввести проти офіційних осіб України. Проти кого, скільки осіб у переліку та якими будуть обмеження проти них – поки у таємниці.

Таке рішення прийняли через нібито дії України, які спрямовані проти Білорусі. Про це повідомив глава МЗС Білорусі Володимир Макей під час брифінгу, пише Интерфакс.

Ми виробили вже і приймемо відповідні й адекватні заходи. На початковому етапі ми також підготували відповідний список санкцій щодо низки офіційних осіб України. І будемо далі дивитися, як будуть розвиватися події,
– сказав він.

Дипломат також розкритикував нещодавнє рішення України приєднатися до санкцій ЄС проти Білорусі. Так, Макей назвав такі дії Києва "несамостійними" та такими, що демонструють "непослідовність політики і насмішку над здоровим глуздом".

За словами білоруського міністра, Мінськ не може розцінювати цей крок інакше як "абсолютно недружній і спробу втручання у внутрішні справи Білорусі".

"Україна не є для нас еталоном в плані прав людини, і ми вважаємо, не може виступати в даній ситуації ментором або вчителем щодо Білорусі", – резюмував Макей.

Football news:

Wenger on Ozil at Fenerbahce: He needs a warm environment. He always chooses the right decision in the game, and this is brilliant
Til Schweiger's company made a sugar documentary about Schweinsteiger: not a single acute topic and no Lama at all
Zidane on Jovic: It's hard to play in Real life. There is a lot of competition here, but it's not the coach's fault
Messi suspended for 2 matches for hitting Athletic player on the head
Cesar Aspilicueta: We are Chelsea, the club always wants to fight for all the trophies
Pep Guardiola: Man City will not sign anyone in the winter
Ronaldo's smile was like a sarcastic grimace of surrender. Tacchinardi on 0:2 with Inter