logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Фото: "ВиЧЕрпно"

Уже традиційно благодійний фонд «Деликат» надав допомогу восьми черкащанам, які опинилися у складних життєвих обставинах. За грудень 2019 року завдяки небайдужості черкащан у скриньках пожертв, що розташовані у мережі магазинів «Деликат», вдалося зібрати 30 тисяч 766 гривень.

- Від початку наш благодійний фонд був створений для того, щоб допомагати людям літнього віку, які залишилися за бортом життя. Пенсіонери залишилися у скрутних умовах через мінімальні пенсії, високі ціни на ліки та комунальні послуги. Більшість з них залишилися самотніми і вони знаходяться на межі виживання. Ми вирішили їм допомогти, оскільки вони мають вірити в диво і те, що є небайдужі люди, які завжди готові допомогти, — зауважив засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій.

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються люди похилого віку. Так, черкащанка Людмила Федько, яка має інвалідність, розповідає, як скрутно жити у сьогоднішніх умовах:

- У листопаді я звернулася по допомогу до територіального центру. Сказали, що в благодійному фонді «Деликат» можуть допомогти. За такий короткий проміжок часу мені зателефонували і повідомили, що сьогодні я можу отримати продуктовий набір і гроші. Я дуже вдячна благодійному фонду за допомогу, — зауважує Людмила Федько.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Фото: «ВиЧЕрпно»

Директор благодійного фонду «Деликат» Денис Буря розповідає, що сьогодні було надано фінансову допомогу восьми черкащанам, з них четверо хворих і четверо пенсіонерів.

- До нас постійно звертаються пенсіонери, які мають велику кількість хвороб. Ми розуміємо, що деякі хвороби вони набули з віком, а деякі — від образу життя. Двоє з них працювали на хімреактиві і це далося взнаки. Кожен пенсіонер отримав соціальний пакет, в яких ми підготували продукти для гарного настрою, — підкреслив Денис Буря.

Забрати кошти на лікування жінки Наталії Харченко, яка має з народження проблему з тазобедренними суглобами та виховує сина з аутизмом, прийшов її чоловік Юрій. Наразі жінка потребує дороговартісних операцій, кожна яких у середньому вартуватиме 120 тис. грн.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Фото: «ВиЧЕрпно»

Окрім того, допомогу сьогодні отримала молода черкащанка Людмила Бігун, у якої було виявлено пухлину в голові. Зараз лікарі визначають вид пухлини та метод подальшого видалення. Не залишився без допомоги і тяжкохворий черкащанин Дмитро Фомін, батьки якого померли кілька років тому, залишивши у спадок квартиру з боргами. Завдяки допомозі він зміг погасити борги і найближчим часом отримати субсидію.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Фото: «ВиЧЕрпно»

Співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик відзначив, що у передноворічний час благодійний фонд допоміг 170 дітям із соціальних і багатодітних сімей та 85 пенсіонерам.

- У грудні також було проведено майстер-клас, на якому всі бажаючі діти власноруч виготовляли новорічні іграшки. А сонячні дітки намалювали малюнки зі своєю мрією і ми прикріпили їх до іграшок, що виготовили на майстер-класі, та прикрасили ялинку, яка стояла в супермаркеті «Деликат+». Кожен охочий міг стати Дідом Морозом і придбати малюнок, поклавши кошти до благодійної скриньки. На виручені кошти ми закупили подарунки для них, — додав Руслан Петрик.

Фото: "ВиЧЕрпно"

Фото: «ВиЧЕрпно»

Themes
ICO