Ukraine

Бойовиків видно і чутно: під час перемир'я на Донбасі українські бійці не послаблюють пильності

Російські найманці постійно нагадують про себе прольотами безпілотників.

На Донбасі вже два тижні режим тиші. У Луганській області вздовж лінії розмежування тимчасове затишшя. Але пильності українські бійці не послаблюють. Бо бойовики близько. Їх добре чути, коли їздять вантажівки, і видно, коли копають шанці чи літають їхні дрони.

Російські найманці постійно нагадують про себе прольотами безпілотників.

Військовослужбовець ЗСУ Андрій воює вже 5 років і постійно продовжує контракт. Каже, нині війна інша, ні ж та, що була у 2015 році. Тоді більше працювала артилерія, а нині докучають снайпери. Бойовики, за його словами, ніяких правил і законів честі не дотримується.

"Поки тихо. Не зрозуміло, на що чекати з їхньої сторони. Перед бурею завжди затишшя. Продовжуємо нести службу, цілодобово спостерігати", - каже Андрій.

Відео На Донбасі другий тиждень триває режим тиші

Зброя на місці, українські солдати на постах. На Донбасі два тижні тиші, але вояки не послаблюють пильності. Бо ворог близько - його добре чути, коли їздять вантажівки, і видно, коли копають шанці чи літають ворожі дрони. Репортаж з Луганської області – далі у ТСН.    

На Донбасі другий тиждень триває режим тиші

Вже два тижні як житель Золотого Олександр, що мешкає біля лінії фронту, може спокійно ходити вулицею и двором та займатися по господарству.

"Зараз тиша. Нічого не стріляє і немає такої стрілянини, яка була раніше. Тоді не можна було вийти в город. Збирав врожай теж була тиша. Було нормально", - розповів чоловік.

Будинок Олександра останній по вулиці і найближче до передової. Коли бойовики стріляли, усе летіло і до українських військових, й у село. Паркан побитий, стіни у дірках вікна теж забиті деревом.

"Не встиг я зробити, не перекрив дах. Треба займатися. Картопля приберу і буду займатися", - каже Олександр.

Поки тихо чоловік сподівається все зробити. Перекласти дах і позамазувати дірки у стінах. Однак, його мучити сумління чи варто це все робити одразу -може почекати. Бо якщо російські найманці порушать режим тиші, уся його праця буде змарнована.

Автор: Руслан Ярмолюк

Football news:

Barcelona's Interest in Isak Increased after Koeman's appointment. Larsson has a high opinion of the player (Mundo Seportivo)
Manuel Pellegrini: When you play against Real Madrid and var, it's too much
PSV and Porto are Interested in Barcelona midfielder PUC. He doesn't want to leave the club
Puyol about Barcelona: If we want to win the championship, we need to perform very well
Schalke sacked Wagner. The team has not won the Bundesliga since January
Iacini on 3:4 with Inter: Even a draw would be an unfair result, given how many chances Fiorentina created
Ramos Pro 3:2 with Betis: the Referee tried his best and didn't do anything intentionally