Ukraine

Британія замовила вакцину для випробувань

Британія замовила вакцину для випробувань
Також Novavax готується створити 100 млн доз для США до січня 2021 року. Фото: pixabay

В першому кварталі 2021 року Британія закупить у компанії Novavax 60 млн доз вакцини від коронавірусу, яка розробляється.

Вакцину будуть перевіряти на заключній і основній фазі клінічних випробувань, пише пресслужба американської компанії.

Novavax і британський уряд вирішили співпрацювати в проведенні випробування з оцінки ефективності препарату, яка включатиме близько 9000 дорослих здорових добровольців від 18 до 85 років. Фаза III стартує у вересні.

Антигенний компонент для вакцини NVX-CoV2373, яку поставлять до Британії, зробить Fujifilm Diosynth Biotechnologies, точніше, філія компанії в Бірмінгемі. Вона ж згодом, якщо препарат схвалять, буде виробляти близько 180 млн доз на рік.

Також Novavax готується створити 100 млн доз для США до січня 2021 року. Американська влада раніше виділили компанії $ 1,6 млрд на випробування і виробництво цієї вакцини. Ще $ 384 млн вона отримала від Коаліції за інновації в галузі забезпечення готовності до епідемії (CEPI).

На фазах I і II випробувань вакцина NVX-CoV2373 стимулювала після двох доз вироблення у добровольців набагато більш високих рівнів антитіл, ніж ті, які спостерігаються у видужалих пацієнтів з Covid-19. За повідомленнями, вакцина "добре переноситься".

Важкому перебігу захворювання на коронавірус у мишей запобігла нова експериментальна вакцина. Вона підвищила рівень антитіл у 90 разів. Команда з медичної школи Вашингтонського університету в Сент-Луїсі провела дослідження вакцини на мишах. Через п'ять тижнів після імунізації в легенях гризунів не було виявлених вірусних часточок.

Зараз ви читаєте новину «Британія замовила вакцину для випробувань». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Vidal said goodbye to Barca: Proud to have worn this shirt and played alongside the greats
Sporting renamed the Academy in honor of Ronaldo
Suarez will receive 9 million euros a year at Atletico
Liverpool will not buy anyone else in this transfer window
Semedu will move to Wolverhampton for 35 million euros. Contract - until the summer of 2025
Bosnich about Kepa's mistake: I don't think this is the end. He needs a competitor
Rakitic finished his career with the Croatian national team