Ukraine

Британські вчені хочуть навчити собак виявляти коронавірус

Безпритульний собака
Безпритульний собака 5 канал

Науковці збиратимуть зразки запахів від інфікованих та не заражених осіб, після цього собаки пройдуть тренування, намагаючись виявити вірус у зразках

У Британії спробують навчити собак на нюх визначати хворих на COVID-19. Про це повідомляє Xinhua із посиланням на Департамент здоров'я та соціального обслуговування Британії, передає "Укрінформ".

"Собаки, здатні успішно виявляти певні типи раку, пройдуть інтенсивне тренування, покликане встановити, чи зможуть вони виявити хворобу до появи симптомів. На це виділено 500 тисяч фунтів урядових коштів", – йдеться в повідомленні.

Перший етап дослідження проводитиме Лондонська школа гігієни й тропічної медицини у співпраці з університетом Дурхама й благодійною організацією, яка опікується медичними собаками.

"У рамках дослідження співробітники Національної служби охорони здоров'я збиратимуть у лондонських лікарнях зразки запахів від інфікованих новим коронавірусом людей та не заражених осіб. Після цього шестеро собак пройдуть ретельне тренування, намагаючись виявити вірус у зразках", – повідомили у департаменті.

На переконання провідного дослідника Лондонської школи гігієни й тропічної медицини Джеймса Логана, подібне дослідження має великий потенціал.

"Наша попередня робота показала, що малярія має характерний запах, і нам вдалося ефективно навчити собак виявляти цю хворобу. У поєднанні зі знанням про те, що респіраторні хвороби здатні змінювати запах тіла, ми сподіваємося, що собаки визначатимуть і COVID-19", – сказав Логан.

Нагадаємо, біофармацевтична компанія зі США заявляє, що розробила речовину, спроможну за 4 дні знищити коронавірус у людському організмі.

Football news:

Zaa from crystal Palace showed racist threats from the instagram account. The police detained a 12-year-old (!) schoolboy
Ole Gunnar Solskjaer: no One wins alone, unless you're Maradona
Ocampos on Messi: you Look at him as a God, but he is real. Leo helps the players
Solskjaer on the martial-Rashford-Greenwood trio: Nothing new for Manchester United. Remember Ronaldo, Rooney and Tevez?
Josep Bartomeu: Barcelona have won La Liga 8 times in 11 years. Historic achievement
Lineker on the CAS decision on Manchester City: it's Hard to know what will happen to the FFP rules after this
Holand's busy holidays: first I sawed trees with my father, then I had a fight with a security guard at a night club