Ukraine

"Будемо балакать на украйонській молві" – кав'ярня отримала "одиницю" за неповагу до закону

 

Кав'ярня COFFEE Uncle Alex опублікувала принизливий коментар щодо мовного закону, який почав діяти вчора. Заклад розташований у районі Позняки в Києві.

"А добрі деееень. Сьогодні розпочинаємо размовний цирк. Будемо балакать на украйонській молві", - таке повідомлення з'явилося вчора в розповідях на його Instagram-сторінці. Сьогодні текст вже видалили. Однак рейтинг кав'ярні на сервісі Google Maps вже впав до 1,9 (при максимумі 5) за результатами 649 оцінок.

"Треба запам'ятати цю адресу. Щоби ніколи випадково сюди не зайти. Заробляти в Україні на українцях та так принципово та показово ненавидіти?!! Українофобська ватна забігайлівка!!!"

"Кава - помиї. Людина яка поважає себе, ніколи не підить в цей недозаклад. Забігайлівка для алкашів".

"Сподіваюся ви скоро закриєтеся. Таким рагулям не місце в Україні. Не маєте змоги вивчити мову, хоч не насміхайтесь", – коментують користувачі сервісу.

Долучитися до оцінювання ватної кав'ярні можна тут.

16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні спілкуватися з клієнтами тільки державною мовою. Це стосується супермаркетів, інтернет-магазинів, кав'ярень, банків, АЗС, аптек тощо. Виробників і продавців зобов'язують надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися будь-якою іншою.

Зараз ви читаєте новину «"Будемо балакать на украйонській молві" – кав'ярня отримала "одиницю" за неповагу до закону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Klopp on 2:0 Sheffield: Many have written off from the accounts of Liverpool. We need to win, we can't get to the Champions League without it
Milan scored their 15th penalty of the season in Serie A - the most in the league. Before the record-three 11-meter
Liverpool scored 7,000 th goal in the top division of England - only Everton has more
Manchester United have 0 wins and 1 goal in 7 matches against the big six this season in the Premier League
The Hudson-Odoi hand show: Maguire said the umpires were told it was a penalty. VAR baffled us
Jota misses the match with Sheffield due to illness, Alisson-due to the death of his father
Loew is ready to consider the return of Muller, Hummels and Boateng to the national team