Ukraine

Будинок на Сицилії можна купити за одне євро

Будинок на Сицилії можна купити за одне євро
Будинки, які виставлять на аукціон, в Салемі / CNN

Муніципалітет містечка на італійський Сицилії виставив на аукціон закинуті будинки, в яких ніхто не живе. Стартова ціна помешкання – 1 євро.

Протягом наступного місяця кілька десятків старих будинків в Салемі виставлять на аукціон за стартовою ціною 1 євро. Мер міста Доменіко Венуті сподівається, що це вдихне нове життя в місто, населення якого значно скоротилося після землетрусу 1968-го. Тоді більше 4 тис жителів втекли. Про це пише CNN.

"Усі будівлі належать міській владі, що прискорює продаж і знижує бюрократію. Перед запуском аукціону ми відновили старі частини міста, де розташовані будинки. Модернізували інфраструктуру - від доріг до електричних мереж і каналізаційних труб. Тепер місто готове до продажу", - сказав Венуті.

Місто продає старі будинки за безцінь за умови, що покупці їх відремонтують. Подібні схеми раніше відбулися в ряді італійських сіл на Сицилії.

Будинки в Салемі, побудовані в 1600-х. Вони в центрі міста, оточені древніми мурами. Деякі потребувати істотного ремонту через пошкодження, спричинені землетрусом. Проте багато в непоганому стані та вимагають мінімальних робіт. Зроблені з твердого жовтувато-рожевого пісковика, видобутого з довколишніх печер, який на місцевому діалекті називається "кампанедда" або "дзвін". Назва походить від звуку, який видає камінь при ударі молотком.

Зараз ви читаєте новину «Будинок на Сицилії можна купити за одне євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Van Dijk - best Central defender of 2020, Trent-right, Robertson-left (ESPN)
Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two