Ukraine

Бумбокс і Крихітка випустили емоційний кліп на пісню Ангела

Український гурт Бумбокс на своєму YouTube-каналі презентувала кліп на пісню Ангела з репертуару колективу Крихітка. У ролику фронтмен Бумбоксу Андрій Хливнюк постав з оголеним торсом.

Ангела – це хіп-хоп пісня, зіграна наживо, в приспіві якої звучить фраза "Де ти знайдеш такого ангела, як я". Співає її Саша Кольцова, вокалістка гурту "Крихітка" та автор пісні, яка в оригіналі називається "Ангела, як я".

"За період від написання пісні до видання кліпу пройшло багато подій в Україні і в світі, вагомих настільки, що можна було б заховати їх в тіло цього кліпу і в натюрморти, які ми використовували там..."

"Деякі дуже прямолінійні, над деякими доведеться подумати, чому це, звідки це, до яких подій приурочено? Це протест, нагадування? Так, кліп "Ангела" – нагадування нам в першу чергу, як авторам, про те, що мистецтво має ставити питання суспільству і реальності. Інакше це обслуговування якихось простих банальних людських "хочу", – зазначив лідер Бумбоксу Андрій Хливнюк.

Football news:

Eder Sarabia: I hope Barcelona will once again be the team that made us enjoy football like no other
Maradona is a major figure in the life of Director Paolo Sorrentino. He believes that Diego saved his life, and calls the Argentine his guide to the world of art
Barca presidential candidate farre: I want Messi to become the honorary President of the club. He will stay
Manchester United remain Interested in Dembele and may try to rent him from Barca in January
Solskjaer compared Fernandes to Ronaldo: Bruno has the same influence on Manchester United. The team is more important to him than he is
Villas-Boas on The Best: the Scandal that Tuchel did not enter the top 5 coaches. Bielsa won the championship
Tadic recognized as the best player of the week in the Champions League