Ukraine

Чалий пояснив, що може призвести до місцевих майданів в Україні після виборів

Місцеві вибори можуть спровокувати серйозну дестабілізацію всередині держави, вважає посол.

Надзвичайний і повноважний посол України Олександр Чалий зазначив, якщо на виборах різниця між набраними голосами партій буде невеликою, то це може призвести до місцевих майданів.

Про це він сказав сьогодні, 1 жовтня, в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Давайте поговоримо, що треба зробити, щоб ці вибори не призвели до серйозної дестабілізації у середині держави. І це реальний виклик. Україна має шанс стати іншою, але й має дуже серйозний виклик, я не хочу казати це слово, але прийти до дуже тяжкого стану. І в цій ситуації слабкий центр, я скажу парадоксальну думку, це, можливо, навіть і добре", — зазначив Чалий. 

За його словами, якщо центральна влада почне втручатися у результати місцевих виборів і матиме на це якусь політичну заангажованість, це призведе до дуже серйозних наслідків. Надзвичайний і повноважний посол України зауважив, що лише судова система та Міністерство внутрішніх справ повинні бути певними арбітрами застосування закону на місцевих виборах.

"Уявіть собі, якби був лідер дуже сильний, авторитарний сьогодні в Україні, який би почав втручатися в результати місцевих виборів і силою оскаржувати ці результати... Мене хвилює що: я сам із Вінниці, там може бути так, що перемога буде більш-менш впевненою для однієї чи іншої політичної сили. У нас дуже багато міст, дуже багато регіонів, де різниця буде дуже маленькою і це призведе до місцевих майданів, по суті. Тому що радикалізація дуже сильна. І потрібна буде політична мудрість центру, щоб знайти ці баланси і допомогти на місцях легітимізувати результати цих виборів", — додав він.

Відео Олександр Чалий розповів, що може призвести до місцевих майданів після виборів в Україні

У "Право на владу" - Надзвичайний і Повноважний Посол України Олександр Чалий. "Це реальний виклик, адже місцеві вибори можуть призвести до серйозної дестабілізації в середині держави. У нас дуже багато міст, дуже багато регіонів, де різниця буде дуже маленькою і це призведе до місцевих майданів".  

Олександр Чалий розповів, що може призвести до місцевих майданів після виборів в Україні

Football news:

Griezmann did not make any effective actions in 6 matches under Koeman
Ole Gunnar Solskjaer: Leipzig made Manchester United work hard. Rashford had a big impact on the game
Roberto victory over Juventus: the Best response to the unrest in Barcelona - it's a game
Ronald Koeman: Barcelona played their best match of the season against Juventus. We had a lot of chances
Messi scored 70 goals in the Champions League group stage. This is a record
All 4 of Messi's goals this season are scored from penalties. Three for Barcelona, one for Argentina
Greenwood scored for Manchester United in the Champions League at the age of 19 years and 27 days. Only Rooney did it at a younger age