logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Через допит у ДБР Порошенко не полетів у Давос

П’ятий президент Петро Порошенко після допиту у Державному бюро розслідувань заявив, що у відомстві спеціально призначають йому допити під час запланованих міжнародних візитів.

Джерело: брифінг Петра Порошенка 24 січня після допиту у ДБР

Пряма мова Порошенка: "Мені наголосили, що дуже важливо сьогодні 24 січня прийти на допит. Я був вимушений скасувати міжнародний візит у Швейцарію, Давос, де у мене була запланована низка міжнародних зустрічей.

І я думаю, що з високою вірогідністю, вони моніторять мою переписку, побачили замовлення квитків і  саме в цей день призначили допит як свідка.

Тоді я сказав, якщо я скасовую міжнародні візити, я офіційно прошу допитати мене по всіх справах, які ви завели…Мені обіцяли 20 числа, що  нададуть таку можливість і опитають по усім справам.

Сьогодні більше години велася дискусія про те, що вони відмовляються мене допитувати… То в них слідчих нема… Бо їм потрібне шоу".

Деталі: За його словами, фігуранти записів "Трубу прорвало" брали участь у слідчих діях. Він вважає, що ці люди отримували вказівки з Офісу президента.

Щодо допиту про мінські угоди: "Це було жахливо слухати те, що сьогодні відбувається по мінським домовленостям. Я ніколи нчого подібного не чув. По тому, що означає перший, другий, третій, четвертий пункт? Так ви ж пункти не даєте! Що вас саме цікавить? Що вас засмучує? На жаль, слідчий ховав очі і це був дуже поганий спектакль.

Отже, сьогодні мали відбутися слідчі дії, але вони не відбулися по морякам і вони чекають, що ми ще раз прийдемо".

Доповнюється…

Themes
ICO