Ukraine

Через стеження за користувачами в США подали в суд на Google

Юридична фірма Boies Schiller Flexne звернулася в суд із позовом до Alphabet Inc., яка є материнською компанією Google. Організація, яка представляє інтереси групи позивачів, у червні 2020 року вже подавала позов до корпорації на 5 мільйонів доларів.

Як повідомляє Reuters, в позові вказується, що Google, як і раніше, продовжує перехоплювати дані про використання додатків і персональну інформацію навіть при відключенні в налаштуваннях відстеження дій в мережі. Позивачі звинувачують Google в стеженні за діями користувачів браузера Chrome навіть при включеному режимі інкогніто.

Збір даних відбувався за допомогою програми Firebase, вважають позивачі. Вона працює всередині додатків і невидима для користувачів. Firebase використовується розробниками для зберігання даних, відправки повідомлень і реклами, відстеження збоїв роботи системи.

Раніше ми писали, що Google змінила налаштування зберігання даних. Тепер історія місцезнаходження і веб-пошуку видалятиметься автоматично через 18 місяців. Але на сервісах Gmail, Google Disk і Google Photos інформація й надалі зберігатиметься необмежено за часом.

Раніше ми писали, що Google запустив функцію фактчекінгу під час пошуку зображень. Для цього компанія використовує відкриту систему ClaimReview (її застосовують для оцінки стандартних пошукових запитів і для сервісу «Новини»).

А Google Maps попереджатиме про обмеження у різних країнах, що їх запровадили під час епідемії коронавірусу, – зокрема, про обмеження роботи прикордонних пунктів пропуску. Першими новою функцією скористались у Канаді, США та Мексиці.

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career