logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Чернівчани підтримали петицію щодо водовідведення на Роші

Чернівчани підтримали петицію щодо водовідведення на Роші

Петиція набрала 279 голосів

everestdainik.com

Петиція щодо водовідведення на Роші набрала 279 голосів. Про цей деться на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

"Чернівці отримали від німецьких партнерів грант у розмірі 1,25 млн євро - для розробки проєкту модернізації системи водовідведення.

У зв'язку з тим що на Роші, у приватному секторі, земля забруднюється каналізаційними стоками, вигрібні ями не вічні, мешканці зливають у лівньовки (не таємниця), прошу виділити гроші на проектування та побудову мереж водопостачання та водовідведення по вулицям: Карапчівська, Весняна, Затишна, та прилеглих з вулиці М.Рибалко.

Магістральну частину до будинків за рахунок місцевого бюджету, так як це комунальна власність, а від мережі до самого будинку за рахунок власника", - пише у петиції Леонід Килимник

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Themes
ICO