Ukraine

Чому косметику тестують на тваринах: 10 причин від неї відмовитися

У 2020 тестування косметики на тваринах досі залишається актуальною проблемою. За версією британської організації Cruelty Free International, щорічно у світі тестують косметику на понад 115 мільйонах тварин. Окрім жорстокого ставлення до хвостатих, існують й інші причини, чому слід відмовитися від такої косметики.

Якщо ви проти негуманного поводження косметичних брендів із тваринами, то одним із вдалих кроків до припинення цієї жорстокості може бути відмова від косметики, яку перед відправленням на вітрину магазину випробовують на шкірі чотирилапих. Про причини, чому важливо перейти на екодружню косметику, більше розповіли Cruelty Free Kitty.

Чому не варто користуватися косметикою, яку тестують на тваринах

Тестування на тваринах
Тестування на тваринах
Жорстоке тестування косметики на кроликах / Фото з відкритих джерел

Що таке тестування in vitro


Це така техніка виконання експерименту. За її допомогою певну речовину досліджують у пробірці, створюючи для неї контрольоване середовище, схоже на живий організм. Найчастіше такий приклад тестування проводять для лікування безпліддя.

  • Є понад 7000 перевірених косметичних інгредієнтів. Їх можна використовувати для виробництва косметичних продуктів, бо вони вже добре зарекомендували себе, не викликають негативних реакцій та є безпечними для шкіри людини. Проте косметичні бренди, яким постійно бракує нововведень, змушені перевіряти невідомі речовини на тваринах.
  • Лабораторні тварини – не захищені. Саме для тієї живини, яку тримають в лабораторії, не передбачені жодні закони, які б забороняли жорстоке поводження з нею. Якщо про права домашніх тварин дбають їхні господарі, то на тих, які живуть у лабораторіях, усім байдуже.

Домашні тварини
Домашні тварини
Домашні тварини є захищеними / Фото Unsplash

  • Коти та собаки також страждають від тестувань. Зазвичай для експериментів використовували так званих медичних тварин, але статистичні дані за 2013 рік свідчать, що лише в США у лабораторіях негуманно поводилися із 67 772 собаками та 24 211 котами. За своєю природою ці тварини не пристосовані до життя в тісних клітках.
  • Можна купувати продукцію косметичних брендів, які припинили тестування на тваринах. Якщо ви думаєте, що не зможете знайти заміну улюбленій косметиці, то спробуйте поцікавитися косметичним товаром інших брендів, які є екодружніми. Останнім часом їх стало набагато більше в індустрії краси.
  • Менше для себе – більше для планети. Підходьте відповідально до покупки косметики. Адже, купуючи лише необхідні продукти або меншу кількість, ніж зазвичай, ви мінімізуватимете відходи у довкілля. Таким чином це буде ваш вклад у збереження екології нашої планети. Також варто зазначити, що із відповідальним підходом до покупок вам вдасться зекономити чимало коштів.
  • Багато брендів, які виготовляють екодружню продукцію, є бюджетними.

Люди проти тестування на тваринах
Люди проти тестування на тваринах
Люди проти тестування косметики на тваринах / Instagram / @stev_coole

Football news:

Real Madrid is ready to sell Ceballos for 25 million euros
Manchester United is ready to pay 120 million euros for Sancho if they get into the Champions League
Saul: if Real Madrid win La Liga, it will only be because they deserve it. VAR puts a penalty in their favor, as they put pressure on the opponent
Tiago put his house in Munich up for sale. Liverpool was Interested in him
Glushakov before the game with Spartak: I have no problems with the fans
Olivier Giroud: I'm Glad that my goal helped Chelsea win
Hulk: the Contract with Shanghai ends in December. I don't want to play in China anymore