Ukraine

Чорно-біла кухня вражає елегантністю та шиком

Чорний колір не завжди зжимає простір. При поєднанні зі світлими тонами, його можна використовувати у приміщенні скромних розмірів. Це стосується не тільки віталень та спалень.

Кухня у чорно-білих тонах виглядає стильно та вишукано. Дзеркальні і скляні вставки в кухонних шафках – прекрасна ідея дизайнера, яка візуально полегшує сприйняття темного кольору меблів.

Застосування темної палітри не має на увазі тотальне темне покриття скрізь і всюди. Досить лише обробки чорним кольором тільки одної із стін або підлоги.

Стіна чорного кольору служить розкішним стильним фоном для світлих меблів молочного кольору і декоративної обробки над плитою, що імітує камін.

Чорна плитка на тлі кухонних шафок деревного кольору – родзинка інтер'єру. Вбудована система підсвічування полегшує глибокий темний колір. Завдяки чому на плитці з'являється красивий відблиск.

Детальніше далі у фотогалереї.

Блакитна кухня - вдале рішення для сонячної кімнати. Головна властивість цього кольору - здатність створювати атмосферу спокою, при цьому освіжаючи інтер'єр.

Також він надає одночасно і заспокійливу дію: знижує апетит, знижує тиск, благотворно впливає на настрій і нервову систему, і, разом з тим, сприяє концентрації уваги, розвиває креативне мислення. З цих властивостей випливає, що блакитний інтер'єр особливо підходить людям, що стежать за харчуванням.

Зараз ви читаєте новину «Чорно-біла кухня вражає елегантністю та шиком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua