Ukraine

ДБР повідомило про підозру екснардепці, яка перешкоджала роботі журналістів

Вона у суді відібрала у працівника ЗМІ телефон.

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишній народній депутатці 8 скликання у перешкоджанні професійній діяльності журналістів.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"Слідством встановлено, що 18 жовтня 2019 року колишній народний депутат перешкоджала роботі журналіста під час висвітлення ним подій, які відбувались у залі судового засідання. Підозрювана відібрала у працівника ЗМІ телефон та припинила здійснення відеозапису", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у цій справі вестиме Офіс генпрокурора. Ім’я депутатки, якій повідомили про підозру, наразі невідомо.

Як повідомлялося, 5 лютого 2020 року, у приміщенні редакції програми "Секретні матеріали" відбувся обшук робочих місць журналістів офіцерами СБУ. На робочих місцях журналістів у редакції програми намагалися знайти спецзасоби прослуховування, за допомогою яких нібито прослуховували прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Крім того, за домашніми адресами з обшуками прийшли до трьох журналістів: Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева, робочі місця яких обшукували.

ТСН.ua розповідає все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів.

Плейлист 20 відео "Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та шукають тих, хто здійснив запис. Правоохоронці прийшли з обшуками до офісу  1+1 медіа. Все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради, та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів - дивіться у добірці сюжетів ТСН.

"Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій