Ukraine

Де ще стільки "соросят" сидить на держпосадах, як не в Україні? - Кацман

з відкритих джерел Політичний аналітик Володимир Кацман

"Такого унікального співвідношення, як дешева робоча сила і дешева земля, немає ніде в світі"

У Давосі "соросята" нарешті зустрілися із фінансистом Джорджем Соросом. Він навів Україну, як приклад держави, яка дослухалася до його порад. Звісно, де ж така кількість "соросят" сидить на державних посадах, як у нас?

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"У світі купляють не землю, а роботу на ній. Такого унікального співвідношення, як дешева робоча сила і дешева земля, немає ніде в світі, тому і всі тягнуться до нас", – зазначив Кацман.

За його словами, в Давосі "соросята" нарешті зустрілися із Соросом.

"Про це я прочитав в одному Телеграм-каналі, якому  я довіряю. Сорос наводив Україну, як приклад держави, яка дослухалася до його порад. Звісно, де ж така кількість "соросят" сидить на державних посадах, як у нас?", – констатував Володимир Кацман.

Раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Згодом стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня президент України Володимир Зеленський зустрівся з Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.