logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Декомунізація по-болгарськи. У Софії замість пам'ятника комуністичному вождю поставили чорну мумію

Автор скульптури вважає, що це служитиме нагадуванням, що комунізм муміфікований всередині кожного з нас.

У Болгарії замість памятника місцевому комуністичному вождю поставили мумію, йдеться у сюжеті

У часи Радянського Союзу Георгія Димитрова вважали болгарським Леніним, навіть звели у центрі Софії мавзолей. Але нещодавно споруду знесли.

Один із місцевих художників вирішив збудувати на місці будівлі чотириметрову мумію чорного кольору, яка в руках тримає серп та молот.

За словами автора Андрея Врябчева, це нагадування для усіх, що комунізм не помер, а радше муміфікований всередині кожного з нас і передається через ідеї у суспільстві.

Відео У Болгарії замість пам'ятника місцевому комуністичному вождю поставили мумію

Георгія Димитрова в часи Радянського Союзу вважали болгарським Леніним, навіть мавзолей звели в центрі Софії. Але нещодавно споруду знесли. Один із місцевих художників вирішив збудувати на місці 4-метрову мумію чорного кольору, в руках вона тримає серп та молот.  

У Болгарії замість пам'ятника місцевому комуністичному вождю поставили мумію

Нагадаємо, раніше у Празі сховали за брезентом заляпаний фарбою пам’ятник радянському маршалу. Чехи вирішують, що робити з монументом, який провокує людей на вияви неповаги.

Themes
ICO