Ukraine

Демі Мур показала дорослих доньок: зворушливе спільне фото

Голлівудська акторка Демі Мур рідко ділиться кадрами зі свого життя. Втім, днями знаменитість оприлюднила спільне рідкісне фото з 3 доньками: Румер, Скаут і Таллулою.

Рідкісним кадром Демі Мур поділилась з прихильниками на особистій інстаграм-сторінці. Знаменита акторка рідко розповідає про своє життя, та цього разу вона вирішила показати дорослих доньок.

Мати та доньки позували на тлі лісу. Кадр зроблений у чорно-білому кольорі, тому вийшов доволі атмосферним. Демі Мур позувала в білому топі та джинсовому комбінезоні, який поєднала з довгими темними черевиками. Образ також доповнювали сонцезахисні окуляри. Демі розпустила довге волосся та вклала його прямими хвилями.

Доньки акторки, Румер, Скаут і Таллула постали перед камерою у світлих сукнях, які відрізнялись одна від одної. Можна побачити, що кожна з дівчат є в різних look, але доньки однаково схожі на свою зіркову матусю.

Демі Мур у 1987 році вийшла заміж за Брюса Вілліса. Разом вони прожили 13 років. У шлюбі з кіноактором в Демі народилось три доньки: 32-річна Румер Гленн, 29-річна Скаут Лара і 26-річна Талулла Белль.

Демі Мур
Демі Мур
Демі Мур з доньками / Instagram / @demimoore

Football news:

Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams
UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable
Eriksen scored for Inter for the first time in almost six months - Milan in the Cup in the 97th minute from a free kick